PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838035}
4,9 6 858
ocen
4,9 10 1 6858
4,7 30
ocen krytyków
Magnezja
powrót do forum filmu Magnezja

Widziałam wczoraj na premierowym pokazie na Warszawskim Festiwalu Filmowym, i kurde. Szczena opada, wszystko się tam zgadza! I kino gatunkowe najwyższej klasy, i silny scenariusz, świetni bohaterowie i aktorzy (Szyc, Bielenia, Ostaszewska, Ogrodnik, Kościuszkiewicz). Miałam oczekiwania po Disco Polo, które bardzo mi się podobało, zwłaszcza w kreowaniu swiata, ale Magnezja to jest prawdziwy sztos!
Koniecznie w kinie, naprawdę warto. 9/10

Battledust

Proszę cię silny scenariusz? Nie widziałaś chyba nigdy silnego scenariusza

tisoc

czyli że jak scenariusz to już tylko Charlie Kaufman i huk wie co? Jest to silny scenariusz jak na kino gatunkowe i po prostu mi się podobało, sorry not sorry :)

Battledust

proszę cię silny scenariusz jak na kino gatunkowe? czyli kino gatunkowe wg ciebie może nie mieć scenariusza. brawo....

ocenił(a) film na 1
Battledust

Battledust to ty Ostaszewska ? Nikt normalny i przyzwoity nie napisał by takich peanów bzdur na temat tego Gniota . Cała ta ferajna aktorów powinna pójść do sądu po zadość uczynienie a Szyc dodatkowo na terapię , psychiatrię i psychologa . Szyc albo jest w takim rozpieprzonym , marnym stanie psychicznym albo nie czytał wcześniej "scenariusza'. Pewnie nikt nie czytał bo był klecony na kolanie przez jakiś nieudaczników. Zapamiętajcie tych "twórców" i szerokim kołem to to omijajcie.

Jack_Em

byłam gotowa na każdą zjebę pisząc pozytywną opinię na temat polskiego filmu, który mi się podobał.
nie zabraniam go nie lubić!

ocenił(a) film na 1
Battledust

Aha lubisz ... zjeby a nie tam jakieś prawdy o filmie :-)

Jack_Em

lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones