PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546680}

Mandragora

Mandrake
2,8 744
oceny
2,8 10 1 744

Mandragora
powrót do forum filmu Mandragora

Co tu jest grane?

ocenił(a) film na 2

Ja rozumiem, że takie "hity" można spotkać na TV Puls czy innym TV4, ale takie "coś" puszczone na kanale premium (Canal+ Familiy)? To się normalnie w głowie nie mieści - nie po to płacę niemałe pieniądze za pakiet C+, żeby oglądać kino klasy Z.

ocenił(a) film na 2
1mixer1

no dokładnie, mnie też to zaskoczyło, na dodatek na family , to już w ogóle jakaś ironia :)

hapibo

Niestety :/ zacząłem to oglądać ale już mam serdecznie dosyć a jak wszedłem na filmweb i zobaczyłem ocenę to zwątpilem zupełnie rownież w C+

ocenił(a) film na 2
Osikowy

ja akurat jestem fanką niskobudżetowych filmów, wytrwam do końca, we krwi mam antidotum :)

ocenił(a) film na 1
1mixer1

Ja ròwnież specjalnie sprawdzilem tytuł i się tu pojawiłem jak przedmówcy. Nc+ powinno oddzielać kompletne g.... jakim jest ten film (klasa ż)od filmów niskobudżetowych. Sory ale lasy amazonki w tym "filmie" wyglądają mniej "tajemniczo" i "mrocznie" niż zwykłe knieje okołomiejskie...A efekty graficzne wygladają gorzej niż w 60 latach...No chyba że to zakamuflowany pastisz ktorego nie zrozumiałem...
1 i to szczególnie zasłużone!!!!! Bardzo rzadko daje Tak niską ocenę ale to "dzieło" ewidentnie na nią "zapracowało"...

użytkownik usunięty
1mixer1

Pamiętam jak na Canal+ puścili "Ataki śnieżnych potworów".Kilka razy.Tam potwory wyglądały tak: http://www.cyfraplus.pl/ms_galeria/galeria/39516_5.jpg .Uwielbiam jak na dobrych programach puszczają takie "hity",bo puszczają je po południu,a nie wieczorem i nie zasypiam na seansach :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones