PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 400
ocen
4,7 10 1 16400
4,3 15
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

To będzie najgorszy film Marvela. Nie dosyć, że nieudana Brie Larson w roli jeszcze mniej udanej Captain Marvel, to jeszcze ta wszędzie wpychana na siłę beznadziejna Kamala Khan. Lubiłem czasy seksownej klasycznej komiksowej Carol Danvers (Ms. Marvel) czy Jessiki Drew. Oby chociaż Monica Rambeau okazała się udanym nawiązaniem do komiksów. W serialu coś tam zaczęło kiełkować.

plooshack

Wiesz że te filmy i seriale to tylko adaptacje komiksów i nie muszą sie z nimi zgadzać?

ocenił(a) film na 4
mkustek

Owszem nie muszą ale jakiś styl muszą trzymać i jeżeli za daleko wylatują z fantazją to potem wychodzi hovno a nie film.

ocenił(a) film na 3
mkustek

No tak, bo jak coś robią na podstawie komiksów to po co trzymać się czegoś co od lat było dobre. Czegoś co sprawiało że te komiksy i całe uniwersum było uwielbiane. Zróbmy to całkiem inaczej.

plooshack

Nie ma to jak oceniać postacie po aktorach którzy ich grają. Opinie o aktorach i to co robią w świecie rzeczywistym nie powinien wpływać na opinie o postaciach.

Bartosz_Karpinski

Kapitan Marvel spoko. Ale serial Ms Marvel bardzo średni. Marvelowi coś ostatnio nie wychodzi. Moonknight średni i do tego z irytującym głównym bohaterem, jedynie klimat spoko. Dr Strange 2 też średni z biednymi motywami antagonistki no i teraz Ms Marvel średnie. A teraz króluje beznadziejny Thor, który jest nijaki jak Fantastyczne zwierzęta tajemnice Dumbledorea. Lecą w dół. Tylko fanboystwo się zadowala już a trzeba zwracać uwagi na wszystko.

Robert_Madry

a teraz napisz to wszystko jeszcze raz z odpowiednią składnią

ocenił(a) film na 6
Robert_Madry

Ten Twój komentarz też taki średni

plooshack

Dla mnie było by wystarczająco dobrze, jakby już tu zaczęli tworzyć mutantów, w końcu Kamala już jest i koniec serialu dobitnie pokazał to.. (X-men 1992 THEME). W tym filmie mogli by wprowadzić Anne Marie - ROGUE, w końcu w komiksach miała kontakt z msMarvel no i jest hybrydą Kree oraz Skrulli, co się idealnie wkomponowuje, naprawdę wydaje mi się że tak też może tu być :)

ocenił(a) film na 1
Riznler

To Kamala nie jest Inhuman?

plooshack

Nie zapominajmy o samej reżyserce. :)

ocenił(a) film na 5
plooshack

"seksownej" xd Bardzo wartościowa i dużo wnosząca do fabuły cecha charakteru...

plooshack

"EX POST FACTO"!...
Czekam na ekranizację tego komiksu o AVENGERS, czyli pojedynek nowych Mścicieli (w składzie Black Knight, Crystal, Sersi, Vision, Quicksilver, Black Widow, Hercules, Swordsman oraz gościnnie Thor i Kapitan Ameryka).
To już zupełnie nowy zespół, który musi się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem - Proctorem i jego The Gatherers.
Na stronach komiksu (Mega Marvel 2-3/1996 r.) była to prawdziwa wojna światów.
Aż się prosi o ekranizację!
I byli to Mściciele, którzy wreszcie mieli... narządy! Którzy kopulowali, mieli dzieci... Niezwykła jak na Marvela, zdumiewająco dojrzała rzecz (MegaMarvel 11 i 12).

plooshack

Póki co, dla mnie najgorszy film Marvela to "Czarna Wdowa", chociaż Kapitan Marvel niewiele lepszy...

plooshack

Przecież Monica Rambeau to już zupełna porażka... Już Kamala i Brie są o niebo lepsze od niej, choć Brie sama z siebie gra bardzo nijako.

truegod

Zgadzam się z tobą

plooshack

Ojjj trochę się zmieniło i poprzeczka jest dużo wyżej postawiona jeśli chodzi o najgorszą produkcje MCU. Ale i tak do TOP 3 na pewno będzie się nadawać :)

plooshack

Niech zgadnę . Wysuwasz takie wnioski na, podstawie zwiastunów do tego filmu ??? xddd

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Na podstawie dotychczasowych beznadziejnych produkcji z ich udziałem.

plooshack

nikt cie nie zmusza do oglądania filmów marvela ,jeśli na serio tak uważasz krytycznie xddd.

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Nie ma potrzeby generalizowania. Filmy Marvela potrafią być dobre. Akurat te wymienione to kompletna kicha aktorsko-reżysersko-fabularna. Nie łykam jak pelikan wszystkiego co serwują. Mam prawo do krytyki gniotów psujących wizerunek wydawnictwa.

plooshack

krytyka przed premierą jest bezsensu

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Krytykuję poprzednie konkretne produkcje i na ich podstawie przewiduję klęskę i tego tytułu. Jeśli jednak okaże się prawdziwym hitem to wycofam swoje słowa. I jeśli Ty uważasz 'Captain Marvel' czy 'Ms Marvel' za wspaniały film i serial to również masz prawo do swojego zdania i gustu.

plooshack

''Krytykuję poprzednie konkretne produkcje i na ich podstawie przewiduję klęskę i tego tytułu '' ja żaden z filmów marvela nie uważam za słaby ,twoja przedwczesna krytyka dla mnie jest bezsensu .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Ze co? Przecież ostatni Thor był słabiutki, Quantomania to juz w ogóle szczyt słabizny, w dodatku zwiastuny pokazały mizerie tej produkcji. Oczywiście jestem na każdym filmie jako fan Marvela ale jedynym dobrym filmem w ostatnim 1,5 roku byli Strażnicy i to głównie za sprawą tego kto był reżyserem. Niestety odszedł do DC.

varosso

dobrze przeczytałeś ja żaden z filmów marvela nie uważam za słaby

ocenił(a) film na 1
varosso

Nie dyskutuj z nim. Albo to jest psychiczny fanboy, albo troll. O jego poziomie inteligencji niech świadczy fakt, że słabe recenzje i wyniki finansowe uważa za ogólnoświatowy spisek, a wszystkie informacje, które nie są w języku polskim uważa za nieprawdziwe.

BruceD

najlepiej przestrzec by nie rozmawiać xdddd

ocenił(a) film na 2
KuroganeYaiba

Raze, ile ty znowu kont natworzyłeś? Widziałem, że rozmawiasz sam ze sobą - kontem ciosina10 . Początki schizofrenii?

jos_fw

mie jestem żadnym Raze tylko KuroganeYaiba

ocenił(a) film na 2
jos_fw

jeśli nie jest ci znane anime Yaiba Legendarny Samuraj to nie wyciągaj, błędnego wniosku myśląc że ja to Raze .

ocenił(a) film na 7
plooshack

najgorszy jasne, najgorszy jest Eternals

filmiarz1980

Ciekawi mnie, gdzie ty ten film widziałeś, skoro jutro jest premiera?

filmiarz1980

Ciekawe. Film ma premierę dzisiaj, a ty już wczoraj wystawiłeś ocenę.

ocenił(a) film na 7
Karanthir666

podtrzymuję 6/10, pierwsza część filmu taka sobie, druga znacznie lepsza

filmiarz1980

Wybacz, ale twoja ocena nie jest wiarygodna.

ocenił(a) film na 7
Karanthir666

Mówi to konto z 2 ocenami po 1 gwiazdkę przykro mi ale tym bardziej ty nie jesteś wiarygodna

garfild2002

Tyle, że ja nie daję oceny przed premierą. Można dać 1 lub 10 w takim przypadku. Ale 6 nie widząc filmu, to spora przesada.

filmiarz1980

ojj nie , to przebioło Eternalsów i jest 3 metry pod nimi,,,,, a 15minut filmu gdzie Disney ewidentnie popłynął , z tym śpiewaniem, chyba zapomnieli , że to nie bajka .,,.,

ocenił(a) film na 7
Filmmaniak1

nie kojarze o co ci chodzi z tym spiewaniem, Marvels to niezly film, Eternals zasluguje na góra 2-3 gwiazdki

plooshack

Kamala Khan to jedna z lepszych rzeczy w filmie

doliwaq

zgadzam się. Młoda gra bardzo dobrze swoją rolę i jest charyzmatyczna. Szkoda tylko że jej geneza to idiotyczny serial o dżinach gdzie nie dotrwałem do ostatniego odcinka. Widać ostatnio taką taniość i tandetę w uniwersum Marvela. Zdarzały się słabe filmy z universum już wcześniej ale teraz jest ich za dużo. Khamala i kot Furego ratują ten film.

doliwaq

tu zgadzam się

plooshack

WTF, Larson gra tu dużo lepiej niż w pierwszej części. Jest tu w końcu żywa. Aktorka grająca Kamalę jest mega, super postać, wysoka energia, właściwie to ona ratuje ten film i podtrzymuje atmosferę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones