PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002591}
6,7 5 962
oceny
6,7 10 1 5962
5,0 5
ocen krytyków
Marzec '68
powrót do forum filmu Marzec '68

Bardzo zaskakująca obsada, czuć powiew świeżości i mam nadzieję, że będzie to przyjemny powiew, a nie wiatr wywiewający z sali kinowej :D
Temat jest bardzo interesujący - miłość w trudnych czasach. Można rzec iż jest on ponadczasowy, bo niby '68 rok, a jednak trudne czasy miłości są widoczne i dziś.
Zobaczymy w jaki sposób wszystko się zaprezentuje na ekranie ;)

majazaur

Ja również czekam! Zachęcają mnie aktorzy, klimat marca '68... no i miłosna historia :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę, zwiastun pokazuje, że można mieć sporo oczekiwania co do tej produkcji. Kupuję bilety na premierę!

majazaur

Ja się nie nastawiam, ale wybieram się, zresztą będzie to moje ppierwsze wyjście do kina od baaardzo dawna. Obsada rzeczywiście na plus, zwłaszcza ten chłopak interesujący. Czasy mamy trudne w rzeczywistości, ale czuję potrzebę zobaczenia takiej właśnie troszkę poważniejszej historii...

ocenił(a) film na 9
majazaur

To ponadczasowa historia. Bardzo ważny przekaz, a do tego świetna obsada. Myślę, że warto wybrać się do kina i poznać tę historię. Dobrze, że powstał taki film.

ocenił(a) film na 7
majazaur

Widziałem (prapremiera). Fajnie zagrane, super choreografia, ale generalnie bez szału. "Zrobione" przez TVP, ale wymienili z nazwiska Michnika (hic!), o kilka klas lepsze od Smoleńska. Jak już będzie można oceniać- 6 lub 7.

majazaur

Uuuu ile tutaj trolli :) albo trollic haha no nie wstyd wam? Jesteście od Kurskiego?

uczensaibaby

Zazwyczaj to trolle o trolling oskarżają ;)

majazaur

Chyba nie bardzo, gdyż wychodzi na to, że każde podejrzenie to troll i troll :) No a na poważnie, to teraz widzę i trolli zamiast paru dziesiątek przy obejrzanych filmach jest nie udostępnianie ocen obejrzanych filmów. U mnie jak zauważyłaś dość dłuuuuuga filmografia, więc na trolla filmwebowego nie pasuję :D

majazaur

z przyjemnością sobie to obejrzę, głównie dlatego, że wtedy urodziłem się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones