PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558016}

Mega pirania

Mega Piranha
2,1 1 233
oceny
2,1 10 1 1233
Mega pirania
powrót do forum filmu Mega pirania

Ten film przebił chyba wszystko co do tej pory oglądałem, chyba zacznę oglądać więcej produkcji spod znaku SyFy, bo "Mega Pirania" rozwaliła mnie na łopatki. To przebija chyba nawet produkcje Tromy. Tak niedorzecznego, tandetnego, ledwo trzymającego się kupy filmu z efektami komputerowymi rodem z commodore64 nie widziałem od lat. Uroczy w swojej nieskrywanej nieudolności :-)

Mocno polecam - zabawa przednia !!!

ocenił(a) film na 1
atique

polecam filmu na sci-fi channel, niedawno leciała całkiem fajna "pajęczyna" ;)

ocenił(a) film na 1
atique

atique - lepiej bym tego nie ujął :D

ocenił(a) film na 1
atique

dokładnie xD więcej tam było z komedii niż sci-fi. Grafika to chyba w paincie była robiona...

ocenił(a) film na 1
evverlasting

No grafika jak na 2010 rok - zjawiskowa ! Nie rozumiem jakie trzeba mieć problemy ze sobą żeby stworzyć taki film...

atique

Proponuje obejrzeć Crocodile Hunter ;)

chemas

Nie omieszkam zobaczyć :-)

atique

Z tego co tu czytam widzę że film to dno ^^

ocenił(a) film na 1
atique

UWAGA film został obejrzany podczas premiery przez 2,2 mln widzów . Polecam wszystkim żyjącym masochistom i ludziom zbyt zadowolonym.

marycha600287

polecam TAJEMNICE STONEHENGE, TITANIC 2, KAPITANA DRAKE'A WYPRAWA PO NIEŚMIERTELNOŚĆ, INWAZJA OBCYCH Z KOLORADO ;} w kategorii największe shity tv

atique

Wytwornia Asylum i wszystko jasne. Dla tych "dziel" ocena 1/10 to o wiele za duzo, ale niestety na FW nizej ocenic sie nie da...

CyboRKg

Dałem 1. Zastanawia mnie jednak czy do tego filmu nie trzeba podejść z dystansem i humorem. Jeśli podejść do tego jako komedii myślę, że można dać zdecydowanie wyższą ocene...

ocenił(a) film na 1
atique

Polecam Birdemic Shock and terror (o ile o nim jeszcze nie słyszałłęś )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones