PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499555}

Detective Conan: Kudo Shinichi's Written Challenge

Meitantei Conan: Kudo Shinichi he no Chosenjo
7,0 55
ocen
7,0 10 1 55

Meitantei Conan: Kudo Shinichi he no Chosenjo
powrót do forum filmu Meitantei Conan: Kudo Shinichi he no Chosenjo

Wiem, że ta produkcja powstała w oparciu o mangę i anime, ale i tak oglądając film, miałam wrażenie że jest on wiernie nagrany w takim właśnie stylu. Jak kreskówka, tylko że z żywymi aktorami, nie rysunkami. ;) Przez co niektóre sytuacje mogły wydawać się ciut sztuczne. Tak jak i postacie, zwłaszcza te dorosłe. Ich mimika, sposób mówienia, czy nawet charakteryzacja. Tylko główny bohater wydał mi się najbardziej naturalny. Także film (w moim odczuciu oczywiście) niewątpliwie jest specyficznie nagrany. Muzyka która towarzyszyła większości scen też była charakterystyczna. Nie widziałam jeszcze czegoś takiego, także dobrze było zobaczyć taką nowość.
Co do samej fabuły, to jest przyjemna. W sam raz na taki lekki seans. W klimacie detektywistycznym, choć przewidywalna. Nietrudno było się domyślić kto jest porywaczem oraz kto kombinował przy drugim porwaniu. Choć co do samych szczegółów w rozwiązaniu sprawy, to już było kilka niespodzianek, jak choćby **SPOILER! SPOILER! SPOILER!* samobójstwo kapitana, czy akcja ze znaczeniem klucza, albo ten cały list z miejsca zbrodni i niby nic nieznacząca strzałka i literka ****KONIEC! KONIEC! KONIEC***.
Tak czy inaczej, film ogląda się dobrze. I końcowa scena "rozbrojenia" bomby wymiata, ciekawie i śmiesznie to wykombinowali. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones