PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547745}
6,9 81 525
ocen
6,9 10 1 81525
7,6 32
oceny krytyków
Melancholia
powrót do forum filmu Melancholia

Dlatego daję tylko 5. Film zdecydowanie nie dla mnie .

aktyw23

Zazwyczaj, (właściwie to zawsze) Lars robi filmy, które mają baaardzo i to bardzo głeboki sens i przesłanie.Nie mają one za zadanie wywoływać emocji, a bardziej zamurować widza, przesłaniem, (jak to ze mną zrobił Antychryst) Melnacholii jeszcze nie oglądałem, ale dziś się zabiorę.

ocenił(a) film na 4
filmowy_laufer

A jakie przesłanie miał Antychryst? Odkąd go zobaczyłam zastanawiam się nad tym.

majkalipcowa

Hmmm... lepiej poczytaj w internetach, niż ja Ci powiem, bo film oglądałem dawno, a przesłania już zbytnio nie pamiętam :)

filmowy_laufer

Pruf me rong - ale tu tez są "Internety" - w dodatku filmowe. Wiec może jednak podzieliłbyś się swoimi spostrzeżeniami skoro już zacząłeś się tym chwalić. Ja do Antychrysta muszę jeszcze raz podejść żeby mieć jakąś opinię - ale chętnie posłucham innych.

A Melancholia jest jak tytuł. Nudna i piękna. I daje do myślenia i jednocześnie do niego zniechęca. Akcja jest i jej nie ma. A w ogóle to nie chce mi się więcej pisać...

Jeden z lepszych filmów LvT. Na pewno do niego wrócę.

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Szybko zapomniałeś, więc chyba nie zrobił na tobie takiego wrażenia, prawda?

filmowy_laufer

Filmy są właśnie po to, aby wywoływać emocje. I nie chodzi tu o emocje jak na filmie sensacyjnym, czy horrorze. Bo emocje mają bardzo szerokie spektrum, a filmy są własnie bo to, żeby je w nas wzbudzać.

ocenił(a) film na 8
aktyw23

Ten film nie jest dla każdego.

ocenił(a) film na 9
aktyw23

Oj ty kłamczuszku, piszesz, że film oceniłeś na 5, a w rzeczywistości jednak na 4.

idj95

post jeszcze z lutego 2014, więc od tamtego czasu ten ktoś mógł zmienić zdanie i obniżyć, a może po prostu się pomylił

ocenił(a) film na 10
aktyw23

A kogo to obchodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones