PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547745}
6,9 81 558
ocen
6,9 10 1 81558
7,6 33
oceny krytyków
Melancholia
powrót do forum filmu Melancholia

Przerost formy nad treścią. Moim zdaniem kolejny nieudany obraz po Antychryście. Nie przemawia
do mnie ten twórca i tyle.

kefano

Mam dokładnie to samo zdanie

ocenił(a) film na 6
kefano

dałam 6 tylko za grę Kirsten Dunst. Ogólnie 2h stracone z mojego życia, spodziewałam się czegoś znacznie lepszego.

ocenił(a) film na 8
kefano

to jest film dla ludzi z depresją i o depresji, zdrowi ludzie niczego w nim nie zauważają tak samo jak nie potrafią zrozumieć ludzi z depresją. Koniec świata to tylko metafora.

ocenił(a) film na 4
Baatman

Zgadzam się, to film dla ludzi z depresją. A ci, którzy depresji nie mają, po tym filmie zaczną ją mieć. Tak jak Antychryst jest chyba dla nikogo.

ocenił(a) film na 5
majkalipcowa

Chyba macie racje. to jeden z najbardziej ciągnących się filmów jakie widziałam.. a lubię takie filmy. Masakra

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Film genialny. Każdy fragment praktycznie niezwykle przemawiający.

kefano

Mam to samo zdanie... Lubie filmy w takim nastroju no ale ten zupełnie nie przypadł mi do gustu. Nie trzyma się kupy, trochę podobnie jak Mr. Nobody, lecz tamten dla mnie zupełnie inny ( w domyśle zaje***** ;d). ROZCZAROWANIE

ocenił(a) film na 4
kefano

Mam bardzo podobne odczucia. Po "Tańcząc w ciemnościach" Trier nie stworzył nic naprawdę godnego uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones