PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768255}

Mercy

4,0 1 151
ocen
4,0 10 1 1151
Mercy
powrót do forum filmu Mercy

Jasne, jest to opinia większości (i to zdecydowanej), więc należałoby ową ocenę uszanować, ale ja się po prostu z tą oceną zgodzić nie mogę.

Tak jak osoby oglądające ze mną.

Ten film moim zdaniem miał wszystko - klimat, pomysł, dobre zdjęcie, przyzwoitą grę aktorską, świetne wykonanie z pomieszaniem przebiegu wydarzeń- spoilerować nie będę - kto oglądał ten wie.

Dobre połączenie elementów horroru z elementami thrillera i dramatu. Naprawdę ciężko zrozumieć tę ocenę biorąc pod uwagę wysokie noty, niektórych produkcji, które ten film, w moim przekonaniu, bije na głowę.

Jeśli więc zastanawiacie się czy obejrzeć, ale odstrasza was nota, to radzę się nią nie kierować, tylko samemu wyrobić sobie opinię.

Tomanoooo

W Polsce zdobycie oceny powyżej 8.00 graniczy z cudem ;)

ocenił(a) film na 7
Tomanoooo

Dzięki za ten wpis. Bo dzięki niemu obejrzałem. Pełna zgoda że ocena mocno zanizona. Dobry thriller, mroczny klimat, trzeba uważnie oglądać.

ss20

Dzięki za potwierdzenie. Zapewne obejrzę.

ocenił(a) film na 8
Ewa_Przybylska_filmweb

Dzięki za taką opinię.Zaczynam oglądać :)

ocenił(a) film na 2
Tomanoooo

na imdb tez ma taka ocene, nie wiem co ma za znaczenie ta Polska wasza

Tomanoooo

Też uważam, że film jest bardzo dobry i ma zaniżona ocenę

ocenił(a) film na 1
Tomanoooo

Dajcie mi namiary do swojego dilera. Takiego dna jak ten film dawno nie widziałem.

ocenił(a) film na 2
hermes1

Miałem to samo napisać :D

ocenił(a) film na 2
hermes1

Miałem to samo napisać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones