PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483796}
7,1 140 043
oceny
7,1 10 1 140043
6,8 25
ocen krytyków
Merida Waleczna
powrót do forum filmu Merida Waleczna

Przeuroczy...

ocenił(a) film na 9

naprawdę najlepsza animacja ostatnich lat i w pełni zasłużony oskar. Szkoda tylko że trochę polski dubbing odstaje poziomem bo oryginalne głosy bohaterów dodają jeszcze więcej
uroku. Kto oglądał z napisami, ten wie o czym mówię.

alann6

Nie zgodzę się, Polski dubbing REWELACYJNY!

impaler1

Racja. Wczoraj obejrzałam Meridę Waleczną i ciągle jestem pod urokiem tego filmu. Zabawny, trochę groźny, ale jednocześnie przepiękny. Może mam sentyment do niedźwiedzi, ale bardzo się wzruszyłam.

alann6

Doczekałam się! Naprawdę dobrego filmu animowanego z piękną księżniczką która buntuje się, popełnia błędy, ma styczność z magią a strach w wyniku złych postępowań wybudza miłość do bliskich... Tęsknię za baśniami i wynikających z nich morałami... i charakternymi postaciami... I jak widziałam zapowiedź Merdii byłam pewna, że jest ona filmem na który czekałam.

Mało oglądam filmów animowanych bo ich treść wg mnie kierowana jest do znacznie młodszych osób lub do takich, którzy potrafią bawić się dobrze przy każdym filmie... I jest mi ciężko znaleźć coś godnego uwagi. No ale może po prostu jestem już za stara. Bo rzeczywistość przytłacza ukryte we mnie dziecię zafascynowane baśniami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones