PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483796}
7,1 140 043
oceny
7,1 10 1 140043
6,8 25
ocen krytyków
Merida Waleczna
powrót do forum filmu Merida Waleczna

Nudna głupia i nieciekawa bajka gdybym oceniał bajkę za rużnice dał bym 1 ale że dali chociaż
łącznie 10 minut walki daje 2 nie polecam bardzo nudna jednym słowem straciłem 1 godz i 30 min
życia na to dziadostwo myślałem że coś się rozkręci a tu lipa cuż zawiodłem się i to strasznie za co
ma ocenę 7,1 tego niewiem ale napewno nie zato co odstawili w zwiastunie było pokazane że film
był energiczny i sam tytuł merida waleczna a gdzie ta walka żadnej wojny nie było walka trfała
łącznie 10 min jak nie mniej możecie se pisać że źle gadam ale ja wiem swoje i wiem że film mi się
niepodobał ja mam swoje zdanie wy macie swoje ale moim zdaniem film opiera się na tematyce
dramatu a to bajka a nie dlamat

Kamilhugo517

weź chłopie idź trollować gdzie indziej.
wejdź w swoje ocenianie i zobacz, że połowa z tego co oglądasz to BAJKI i sypiesz "10" aż głowa mała.
także znikaj i już Cię tu nie widzę.

ocenił(a) film na 1
Joaquina

Dobra dobra ty to se nierozkazuj bo ja jakiejś blondynki nie będę się słuchał

ocenił(a) film na 1
Kamilhugo517

Zresztą ja daje ocenę tylko do gier a do bajek domyśl się kto tu akurat ja dałem ocenę ponieważ bajka ta nie nadaję się dla mnie z podkreśleniem dla mnie żebyś zrozumiała

ocenił(a) film na 7
Kamilhugo517

To że bajka ma tytuł "Merida Waleczna" akurat nic nie odznacza. Nie musi być od razu wielkiej wojny podczas której Merida uratuje całe królestwo. Waleczna nawiązuje do tego że wywalczyła swoje prawa, próbowała ratować swoją matkę, zachowała zimną krew., Całkiem fajna bajka. Wolę oglądać filmy ale przyznam że ta przypadła mi do gustu i nie widzę w niej nic nudnego i głupiego. Przekaz też całkiem dobry

ocenił(a) film na 1
Claudia_filmweb

dobra żeby nie drążyć dalej tego tematu mi to się po prostu nie podobało i koniec to że wam się podoba to nie znaczy że mi się musi podobać

ocenił(a) film na 10
Claudia_filmweb

Popieram. Szczerze.

ocenił(a) film na 9
Kamilhugo517

Bardzo mi przykro, ale nie możesz oczekiwać, że ktoś potraktuje poważnie wypowiedź człowieka, który na publicznym forum pisze "rużnice" a interpunkcję stosuje losowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones