PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494422}

Merlin i wojna smoków

Merlin and the War of the Dragons
3,3 731
ocen
3,3 10 1 731
Merlin i wojna smoków
powrót do forum filmu Merlin i wojna smoków

Kolejna produkcja fantasy od Asylum na deser od Pulsu po poniedziałkowym dwupaku klasy Z :) Niestety nie wiem za wiele o tym dziele, dlatego sami będziecie musieli się przekonać, czym tym razem zaskoczy nas tym razem to kreatywne studio. Emisja już w najbliższą środę, 5.06 o 20 na antenie Tv Puls.

Valdoraptor23

Po seansie (to mój trzeci film, ostatni na dziś xD) mogę przybliżyć pokrótce fabułę i opisać wrażenia. Ogólnie film powinien nosić tytuł "Rozterki Merlina z multimedialną księgą w towarzystwie zmysłowo zerkających Bogiń i "wojna" smoków".
Film ma wszystko czego można oczekiwać od dzieła fantasy od Asylum: epickie bitwy całych armii złożonych z pięciu wojów i przyspieszonego jeźdźca, tak by wyglądało że kilka osób jeździ w tłumie, niesamowicie obezwładniające kunsztem efekty czarów, logicznych scen pojawiania się i znikania potworów jak i zagadkowe i zupełnie nie wycięte z dalszych części filmu flashbacki.

Nie wiem dlaczego, ale przez większość scen miałem wrażenie że oglądam rycerzy Monthy Pythona, tylko że tu niestety starali się grać na poważnie. Spora część filmu, co można poniekąd zaliczyć na plus, składa się z podniosłych scen wypełnionych Boginią i jej natchnionymi spojrzeniami wyrażającymi głębokie zainteresowanie rozmówcą lub też przeżywanie dni płodnych xD Nie spodziewajcie się niestety zbyt wielu scen ze smokami, są tu bardziej ziejącym ogniem tłem.
Zakończenie, w pewnym sensie dość zaskakujące, zawiera niesamowicie komiczną scenę zainspirowaną chyba tą z udziałem Palpatine'a i Luke'a Skywalkera z Powrotu Jedi. Sami się przekonacie, o ile Puls nie zmieni ramówki.

Valdoraptor23

UWAGA!!

Wedlug reklamy na Pulsie oraz dwoch internetowych programow telewizyjnych ma byc jednak emitowany nastepujacy film: http://www.filmweb.pl/film/Pogromcy+smok%C3%B3w-2011-635671/discussion/Fanklub+K ina+Klasy+Z+-+ogniste+starcie+%28para%29magicznych+lotow+%29,2217191

- info od prezesa, Valdoraptora23 ;)


Z pozdrowieniami,
Samarrita, lojalna Zetofanka :D

Samarrita

Dziękujemy za pozdrowienia

Katharsisss

pozwolilam sobie zalozyc temat pod wlasciwym filmem... mam nadzieje, ze puls nas nie zaskoczy i nie oberwie mi sie za nadgorliwosc xD

Samarrita

04.12.2013 Puls 20-00

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones