PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7780}

Miłość, szmaragd i krokodyl

Romancing the Stone
6,7 45 790
ocen
6,7 10 1 45790
6,4 13
ocen krytyków
Miłość, szmaragd i krokodyl
powrót do forum filmu Miłość, szmaragd i krokodyl

widziałam ten film wiele razy i mam do niego niesamowity sentyment

Super_Monisia

To prawda.

ocenił(a) film na 10
JackHolborn

Pozdrawiam!

Super_Monisia

Ja również:-)

ocenił(a) film na 6
Super_Monisia

Pamiętam śmiech na sali jak pokazał na końcu buty ze skóry krokodyla.

ocenił(a) film na 10
boga

Nie ukrywam, że to było baaardzo wymowne:)

Super_Monisia

To chyba taka "trójca": "Indiana Jones", "Kopalnie króla Salomona" i "Miłość, szmaragd i krokodyl" :) Czyli takie 'kino przygodowe'. Przy czym "Kopalnie króla Salomona" dałbym na ostatnim miejscu, mniej humoru niż w "Miłość....".

Ehh, ciekawe czy nasze dzieci takie filmy przygodowe będą wciągać i czy taki typ humoru będzie śmieszył :?

ocenił(a) film na 10
rhotax

Zgadzam się z podziałem na podium:) A dzieciaki, hmmm... o dziwo niektóre łapią te filmy (przynajmniej te inteligentne dzieciaki:)) widzę to po siostrzeńcu, bo starsza siostra ma tego na płytach od licha i trochę, ten czar i klimat działa widać i po latach:)

ocenił(a) film na 9
Super_Monisia

Oglądałem go po raz drugi w 2019 r. (rety, to 35 lat od jego premiery!) i nadal mnie zachwycił. Nie zestarzał się, no, może oprócz telefonów na początku :) Świetne kino przygodowe, polecam !

ocenił(a) film na 10
OmniModo

Dokładnie! Wczoraj znowu był emitowany i jak zwykle z przyjemnością obejrzałam. I jeszcze raz podziwiam za casting, bo dobrali te twarze nawet 3-planowych aktorów idealnie:)

Super_Monisia

Ja tak samo, choć nakręcili go kilka lat przed moim urodzeniem :)

ocenił(a) film na 10
sandra_endoor

I tak trzymajmy:) Wczoraj leciał znowu no i nie mogłam sobie odmówić przyjemności kolejnego obejrzenia:)

ocenił(a) film na 7
Super_Monisia

Ja dzisiaj ogladam nty raz

ocenił(a) film na 10
Ufofromaspace_Kraken

Ja też, teraz, jakiś tydzień temu, pozdrowionka!

ocenił(a) film na 8
Super_Monisia

Jako nastolatek, byłem w kinie. Do dziś lepszego filmu romantyczno-przygodowego nie widziałem. A już 53 tułam się po tym świecie.

ocenił(a) film na 10
Bartek_Ostap

Fajnie napisane! I zgadzam się całkowicie! Pozdrawiam serdecznie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones