PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7780}

Miłość, szmaragd i krokodyl

Romancing the Stone
6,7 45 829
ocen
6,7 10 1 45829
6,4 14
ocen krytyków
Miłość, szmaragd i krokodyl
powrót do forum filmu Miłość, szmaragd i krokodyl

Film miałem dawno dawno temu na VHS, był to film przygodowy o inkach. Główny bohater -
mężczyzna z delikatnym zarostem, oczywiście u boku piękna kobieta z tego co pamiętam
chyba dziennikarka. Szukają jakiegoś posążka chyba albo coś takiego. Ze scen które
pamiętam to jak tą bohaterkę zahipnotyzowano i miała zostać ścięta w ofierze dla Inti i
scena końcowa kiedy to bohater walczy z takim dużym Inkiem z maczetą. Jeśli ktoś kojarzy
tytuł to proszę o podanie go !!

milles_invisible

wydaje mi się ,ze to Indiana Jones ;]

ocenił(a) film na 9
milles_invisible

to jest indiana jones...

milles_invisible

Hmm...żadna z dawnych cześci Indiana Jonesa nie opowiadała o Inkach!!! A jezeli mialby to być Indiana Jones to z tego dziwnego opisu wnioskować mozna, iż chodzi tu o drugą cześć Indiego - Świątynię Zagłady. Tylko, ze tam akcja dziala się w Indiach i nie byli to Inkowie, tylko Hindusi. U boku byla oczywiście kobieta, ale nie była ona dziennikarką tylko piosenkarką. Owszem, szukali posążka - kamienia bogini Kali. Bohaterki nie zahipnotyzowano, ale zgadza się, że miała zostać złożona w ofierze, tylko, że nie przez scięcie a spalenie w odchłani ognistej. No ale może to o ten film chodzi, kto to wie... ;P

ocenił(a) film na 5
Lorelei

Nie, już znalazłem. Film którego szukałem to 'Bradbury i przekleństwo piekieł'. Ale dziękuję za odzew.

ocenił(a) film na 6
milles_invisible

Wydaje mi się, że też tego filmu szukałem jakiś czas temu. Byłbyś tak miły i sprawdził głównych wykonawców?
Z tego co pamiętam to jako dzieciak strasznie mnie kręciła scena przygotowywania do złożenia w ofierze. Dla tych co oglądali, będzie oczywiste dlaczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones