PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7780}

Miłość, szmaragd i krokodyl

Romancing the Stone
6,7 45 808
ocen
6,7 10 1 45808
6,4 13
ocen krytyków
Miłość, szmaragd i krokodyl
powrót do forum filmu Miłość, szmaragd i krokodyl

dlaczego ten polski plakat jest taki paskudny! Zmieńcie go na amerykański odpowiednik,
proszę. Jak patrze na plakat to chciałbym przywoływać miłe wspomnienia o filmie, a jak na
to patrze to mnie mdli

lubiekobiety

Popieram

lubiekobiety

Niestety, od jakiegoś czasu na filmwebie trwa durna moda na takie popi****e plakaty, podobno to sztuka polskiego plakatu. Dla mnie to chała i tyle!

impaler1

racja, no wyjąłeś mi to z ust

ocenił(a) film na 7
impaler1

Co by nie mówić, GENERALNIE stara sztuka polskiego plakatu rządzi, niestety, nie w tym przypadku...

ocenił(a) film na 9
lubiekobiety

popieram

ocenił(a) film na 6
lubiekobiety

Również popieram. Plakaty powinny być oryginalne.

ocenił(a) film na 8
dentryt

Dyskusja przednia bo jak wszedłem żeby ocenić ten film bo leciał w TV to pobladłem aż widząc ten rysowany ,okropny plakacik! A gdzie Kathleen do fiaska?! Myślę że dziś żaden młody człowiek nie oglądnie tego filmu na podstawie takiej reklamy.A komedia ,przygodowa bardzo sympatyczna i Kathleen i Michael wyśmienici!

ocenił(a) film na 7
lubiekobiety

Plakat bardzo ciekawy, trochę lata 60-te.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lubiekobiety

Oryginalne plakaty są jedynie przy filmach, gdzie nie ma polskiego odpowiednika. Jeśli polski odpowiednik istnieje - musi być ustawiony, jako główny. Taka polityka portalu. Użytkownicy niestety nie mają na to wpływu.
Pozdrawiam.

lubiekobiety

Jakoś nikt nie spieszy się ze zmianą. Zmieńcie.

ocenił(a) film na 2
lubiekobiety

Ta twarz...
Zdecydowanie lepszy (ba, najlepszy) jest ten plakat z czaszką - także polski!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones