PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285868}

Miłość bez końca

Griffin & Phoenix
7,1 6 938
ocen
7,1 10 1 6938
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

Choć od momentu, gdy Sara zasłabła ryczałam jak bóbr, to i tak uważam, że jest to najpiękniejszy film jaki w ostatnim czasie widziałam.
Uwielbiam Amandę Peet, ale w tym filmie przeszła samą siebie! Brak słów!
Chciałabym kiedyś spotkać taką miłość jaką spotkali oni...tak na chwilę...

Film polecam i to bardzo na wieczór spędzany w samotności przy świetle świec i kieliszku wina...

ocenił(a) film na 10
Giselle123

W 100% się z Tobą zgadzam, zupełnie nie rozumiem dlaczego taka niska ocena. Wiem, że to film dla bab i ja raczej nie przepadam za tego typu filmami. Wolę obejrzec jakaś głupawą komedię, a tymczsem ten dramat tak mnie wciagnął. Uświadomił mi, że nawet w sytuacji bez wyjścia można znaleść "odpowiedź". Tak jak Griffin, który w całej tej sytuacji znalazł szczęście a tym szczęściem była jego miłość do Phoenix. Coś pięknego. Bardzo się wzruszyłam, podobniejak przy "Nocach w Rhodante".
Polecam bez whania i daję 10/10.

ocenił(a) film na 10
zgredek86

Griffin i Phoenix pokazali także, że miłość by była piękna i najwspanialsza nie musi długo trwać, dają nadzieje...

Giselle123

Zgadzam się jak najbardziej z Wami :)
Film jest cudowny , piękna historia, dająca dużo do myślenia. Bardzo wzruszający , pod koniec łzy same leciały.
10/10 Polecam :)

ocenił(a) film na 8
Giselle123

Myślę że film przedstawia bardzo trudne emocje...nie wszyscy ludzie są w stanie to zrozumieć i znieść,choć sami nie zdają sobie sprawy ze swojej podświadomości...stąd taka ocena...

ocenił(a) film na 9
Tamilina

Zgadzam się z wami, podpisuję się pod wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones