PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015063}

Miłość dla dorosłych

Kærlighed for voksne
6,4 12 318
ocen
6,4 10 1 12318
Miłość dla dorosłych
powrót do forum filmu Miłość dla dorosłych

Świetny film

użytkownik usunięty

Wspaniały klimat i świetna gra aktorska. Polecam :)

ocenił(a) film na 3

Dajże spokój, nie wkręcaj ludzi ;/

caramilla

Że co? Film jest mega, absolutnie rewelacyjne połączenie thrillera z dramatem, z naciskiem na to drugie

ocenił(a) film na 1
filmaniak1975

Dramatyczna to była gra aktorska, całość wyglądała jak "trudne sprawy" edycja kopenhaska

ocenił(a) film na 8
maciej_korcz

tak, jak trudne sprawy. dla każdego co innego jest trudne. dla ciebie jest trudne nawet odróżnienie dobrego filmu od żałosnych paradokumentów. rozumiem, że przesłania nie ogarniasz, ale nie wyżywaj się takim komentarzem.

filmaniak1975

Mnie też się podobał, miła odmiana od typowego Netflixowego szajsu.

caramilla

Dokladnie :D Nie ma bata zeby originalny komentarz byl na serio. Gra aktorska porazka, fabula porazka.

ocenił(a) film na 9
AlexabezKeksa

hahaha gra aktorska porażka ? Ręce opadają. Nie masz człowieku najmniejszego pojęcia czym jest aktorstwo...

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

Też tak uważam że osoba która tylko widzi aktorstwo w filmach Hollywood jest znawcą filmowym ;)

ocenił(a) film na 6

Film fajny, aktorzy dali radę, ubrania niezłe, mam jedynie zastrzeżenie do wystroju wnętrza domu bohaterów, może to celowy zabieg, ale wyglądał tandetnie, obrazy na ścianach...hmm..w każdym polskim domu, jeśli już wiszą, są ciekawsze.

ocenił(a) film na 7

Zastanawiałem się, jak to wszystko się skończy. Dobry thriller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones