PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675}

Miłość jak narkotyk

Addicted to Love
6,6 11 961
ocen
6,6 10 1 11961
Miłość jak narkotyk
powrót do forum filmu Miłość jak narkotyk

głupi

ocenił(a) film na 2

jak to na komedię romantyczną przystało, spodziewałam się słodkiego filmiku ze wzruszającym zakończeniem i uroczymi bohaterami... co otrzymałam? fatalna pozbawiona sensu historia, żadnego napięcia, żadnego dramatyzmu, beznadziejni bohaterowie (mimo mojej sympatii do ryan) i co najważniejsze Zero miłości...
Co to za film???

ocenił(a) film na 8
anczysko

niekoniecznie
Za bardzo się z Tobą nie zgodzę Aniu, chociaż wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje, ale może jednak tym razem wtrącę swoje trzy słowa:).
Od komedii romantycznych też wiele nie wymagam i ich z reguły nie oglądam. Ale akurat ta stanowi mały wyjątek, ponieważ widziałem ją już drugi czy trzeci raz. Wydaje mi się ona taka przewrotna i bardzo sympatyczna. Poza tym historia była, nawet ciekawa, bo w miarę nowatorska. Miłości rzeczywiście nie było zbyt wiele, ale może dlatego mi się przez to film podobał. A bohaterowie byli dosyć ciekawi.
Ale podkreślę jeszcze raz. To tylko moje bardzo subiektywne zdanie, a Twoje spojrzenie bardzo szanuję, ponieważ pozwoliło mi spojrzeć ciutkę z innej strony na ten film.

ocenił(a) film na 3
anczysko

:-)
wiesz, argumenty, ktore przedstawiasz przeciw temu filmowi, dla mnie sa jego plusami :-)
Ale to dlatego, ze ja nie za bardzo lubie komedie romantyczne :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones