PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006072}
5,1 5 562
oceny
5,1 10 1 5562
3,2 4
oceny krytyków
Miłość jest blisko
powrót do forum filmu Miłość jest blisko

Filmy romantyczne to nie tylko komedie romantyczne, ale też klasyczne romanse i dramaty. Ważne, żeby wzruszały i pokazywały miłość. Romantyczny powinien być też ich nastrój, atmosfera panująca na ekranie. Jest sporo filmów, którym udało się osiągnąć taki efekt. Mam nadzieje, ze ten film rowniez uwzgledni powyzsze <3

maksymilian_pankiewicz

Komedia romantyczna to sprawdzone lekarstwo na złamane serce i najgorszy humor na świecie. Najlepiej wypada w towarzystwie dobrych znajomych, świec i butelki wina (albo dwóch). A jak wypada ten film? Zajawka pokazana w PNS prezentuje sie naprawde interesujaco ;)))

maksymilian_pankiewicz

Mogę potwierdzić, ze film oddaje ;) Klimat filmu jest nieszablonowy, zwroty akcji, które występuję, fajnie fabułę nakręcają i podkręcają ciekawość. DOdatkowo całość jest na prawdę przyjemna, język filmu też jest przyjemny i zdecydowanie nadaje się na kino familijne.

maksymilian_pankiewicz

Koniecznie warto się wybrać ;) Podpisuje się pod słowami koleżanki. Film nie wymaga od widza dużo, dzięki czemu można się na nim totalnie zrelaksować.

maksymilian_pankiewicz

Również polecam obejrzenie. Jako facet nie miałem ochoty wyjść w trakcie filmu, a nawet z zaciekawieniem wytrwałem do końca :D Może nie jest jakieś bardzo ambitne kino, ale bardzo dobre do relaksu i nie jest żenujące jak większość komedii romantycznych ;)

maksymilian_pankiewicz

Zdecydowanie warto! bardzo dobry film, można się porządnie zrelaksować i posłuchać dobrej muzy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones