PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101226}

Miłość przychodzi powoli

Love Comes Softly
7,0 5 357
ocen
7,0 10 1 5357
Miłość przychodzi powoli
powrót do forum filmu Miłość przychodzi powoli

.. jeden z najpiekniejszych, najcudowniejszych filmow jakie do tej pory widzialam...poprostu sie w nim zakochalam..:*

ocenił(a) film na 9
czarna404

A czy oglądałaś drugą część - "Obietnicę miłości"? Jest podobna w klimatach. Powinna się Tobie spodobać. Zapewniam, że jest wiele filmów tak pięknych jak te. Niestety puszczane są bardzo późno, lub wcale.

ocenił(a) film na 10
Marguerite

..ogladalam jakas czesc jeszcze z tej serii ale teraz za nic nie moge sobie przypomniec ktora ...:/ calkiem mozliwe ze wlasnie "Obietnice milosci" (w tej co ja widzialam to ojciec missi cos sobie zrobil w noge, chyba w lesie przy rabaniu drzewa .. i ona musiala pracowac sama... ale po jakims czasie przyszedl jej z pomoca mezczyzna, i to calkiem przystojny mezczyzna :D) hmm.. to moze bys mi polecila jeszcze jakies inne filmiki podobne do tych:)?? pozdrawiam:*

ocenił(a) film na 9
czarna404

I w tym problem. Filmów, ktróre mogłabym polecić jest całe mnustwo. Np. jednym z najbardziej romantycznych filmów, jakie oglądałam, są "Meandry miłości". Opowieść o młodziutkiej dziewczynie, która została wygrana w kości przez bardzo bogatego lorda. Jest tu pojedynek, porwanie, morderstwo i MIŁOŚĆ. Inne to "Pojedynek serc" o lordzie, który zakochuje się (z wzajemnością)w damie do towarzystwa swojej matki. Nie wie jednak, że jego kuzyn planuje przejąć majątek. Jest też tam straszna tajemnica rodzinna. Super! Mogłabym tak wyliczać w nieskończoność. Mam tyle filmów, że zaczęłam właśnie robić listę. Ha! Ha! Inne filmy to "Anna i król", "Harem", "Duch w Monte Carlo", "Jakoś leci", "Książę i ja", "Pod słońce", "Rzymskie wakacje", "Sissi", "Spacer w chmurach" (o ten to Ci się spodoba), "Duma i uprzedzenie" (6 odcinków), "Jane Eyre", "Naga dżungla", "Niebezpieczna piękność", "Miłość wędrówka bez kresu" (część 3 "Miłość przychodzi powoli"), " Miłości wieczna radość" (część 4). A nawet nie wymieniłam 1/100. Mam nadzieję, że coś znajdziesz dla Siebie. :)

ocenił(a) film na 10
Marguerite

Hej:) dzieki, przejzalam sobie takze liste Twoich ulubionych filmow.. zapewne znajde cos dla siebie bo jest ona dosc obfita :D hehe pozdroffki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones