PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381984}
5,7 1 661
ocen
5,7 10 1 1661
Miłość w przejściu podziemnym
powrót do forum filmu Miłość w przejściu podziemnym

Jak dla mnie to ten film był po prostu bez sensu.Był taki naiwny i głupi, że dajcie spokój. Nie polecam!

ocenił(a) film na 7
Vannes

No pewnie, że był! Bardzo fajnie, że był! Wręcz rewelacyjnie, że był! Bo taki film na walentynki jak znalazł, a nie te wszystkie ostatnie romansidła walentynkowe... hity kasowe... Fabuła naiwna potwornie ale realizacja świetna, aktorstwo świetne, sceny miłosne (szczególnie ta ze skrzypaczką) genialne. Majewski ponad wszystko.

użytkownik usunięty
darekitd_2

Ja jestem mile zaskoczona tym filmem. Jak dla mnie świetnie opowiedziana historia w co swój duży wkład ma scenariusz pióra Pilcha. Żadnych cwkliwych scen i szufladkowania ludzi, aż przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) film na 8
Vannes

Jestem wielką zwolenniczką polskiego kina,nasze mentalnośc- nie podoba nam się to co polskie, i trwajacy od dawna stereotyp że polskiego kino jest słabe.M.in. ten film pokazuje,że tak nie jest - fabuła bardzo mi się podobała,postac Wojciecha Malajkata bardzo autentyczna, ekscentyrczna. Cóż,do każdego trafia coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones