PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390560}
6,8 2 220
ocen
6,8 10 1 2220
Mi nyeo neun Goi ro wa
powrót do forum filmu Mi-nyeo-neun Goi-ro-wa

Azjatycka Hanna Montana!!!!

użytkownik usunięty

Skusiłem się na ową produkcję ponieważ uważam, że Azjatyckie kino potrafi zaskoczyć mnie nawet w najprostszych fabularnie filmach. Szkoda, że tu trafiłem na pierwszy który nie zrobił tego :/. Nie twierdzę, że to jest bardzo głupi film ale na pewno nie wybitny a zwłaszcza dla 28 latka :)... Byłem pewien, że pomimo prostego scenariusza Azjaci coś wymyślą zaskakującego... Moje 4/10 Film przeznaczony bardziej dla młodszej widowni lub początkującego kinomana... :). A może się mylę bo są gusta tak różne jak wielka ilość jest osób.

mi się podobał był słodki... choć zgadzam się że nie każdemu może przypaść do gustu :)

ocenił(a) film na 10

porównywanie tego filmu do Hanny Montany jest lekkim przegięciem...ten film oglądałam już chyba z 5 razy i na pewno do niego nie raz powrócę...HM nie zdzierżyłam nawet 10 minut. Nie twierdzę, że jest to film wybitny, ale mało która komedia zasługuje na takie miano - komedie są po to by bawić a przy tej bawię się znakomicie - przyjemna fabuła, świetna muzyka (kawałek Maria w szczególności na stałe wylądował na mojej playliście). Tak jak napisałeś rożne są gusta i o nich się nie dyskutuje (jak mówi moja ulubiona sentencja łacińska:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones