PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390560}
6,8 2 220
ocen
6,8 10 1 2220
Mi nyeo neun Goi ro wa
powrót do forum filmu Mi-nyeo-neun Goi-ro-wa

Polecam, warto !!!

ocenił(a) film na 10

Kolejna azjatycka komedia romantyczna ze szczyptą wyrafinowanych, przemyśleń na aktualnie dręczące ludzi tematy.

Fala operacji plastycznych coraz szerzej aprobowana w społeczeństwie odcisnęła swoje piętno już nie tylko na popkulturze. Warto posłuchać, popatrzeć i pomyśleć nad tym filmem, który podany w lekkim, zabawnym tonie, stara się poruszyć całkiem ciekawe pytania :)
Polecam ^^

hctomash

tak mozna inaczej spojrzec na swiat i niektorych przekonac ze piekno wewnetrzne tez ma znaczenie a nie tylko zewnetrzne opakowanie

ocenił(a) film na 1
hctomash

Mimo kilku zabawnych momentów, uważam, że film jest słaby (tak wiem, że to tak naprawde komedio-dramat, ale w tym wydaniu po prostu mi nie leży)

ocenił(a) film na 7
hctomash

Błagam tylko nie 'azjatycka komedia'. Koreańska komedia! Już nawet 'orientalna' ujdzie w tłoku, ale błagam tylko nie 'azjatycka'!

Z pozoru bzdura. Ale? A Indie gdzie leżą? Azja prawda... Związku pomiędzy Bollywoodem a kinematografią koreańską nie widzę. Niestety wrzucanie wszystkich krajów od Pakistanu po Japonię do worka 'Azja' jest nie fair.

Mały przykład. Czytam gazetę. Zeszłej nocy w Południowym Londynie zasztyletowano chłopaka 'azjatyckiego' pochodzenia. Policja podejrzewa dwóch innych 'azjatów', przynależących do lokalnego gangu 'Paki Pantherz' (!).

Dla znających realia UK/Londynu pytanie retoryczne. Kto odpowiada za morderstwo? Triada? Yakuza? Jakiś gang Koreański czy może ekipa spadochroniarzy z Taiwanu?

Dlatego proszę 'koreański' a nie 'azjatycki'. Kino japońskie, chińskie i nawet tajwańskie (wg mnie najbliższe koreańskiemu) ma zupełnie inną specyfikę.

Sorry za spory off-topic.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
Team_Korea

Zgadzam się,z hctomash'em. Film rewelacja ;) koreańskie komedie,dramaty i horrory są świetne. Obejrzałam już kilkanaście filmów(głównie koreańskich, ale również japońskich, tajlandzkich i prod.z HK) Zaczęło się od My sassy girl.. Od obejrzenia tego filmu stałam się fanką kina koreańskiego i mogę stwierdzić, że żaden film nie był poniżej moich oczekiwań. :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Lena21

Tak zgadzam się film po prostu fantastyczny niedawno go oglądałam byłam ciekawa normalnie się na nim popłakałam a to wszystko przez główna bohaterkę (która znakomicie zagrała nie tylko piękna ale też wspaniała aktorka) tak mnie wzruszyła.
Film pokazuje jacy ludzie potrafią być podli i nieczuli dla osób które mają więcej kilogramów. I jak bardzo można się poświecić dla miłości :)
pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Mela0203

Moim zdaniem główna bohaterka zagrała słabo, nie podoba mi się to że wtrakcie filmu postać nie przechodzi transformacji nawet samym koncu jest słabą, niezdecydowaną, dającą sobą rządzić dziewczyneczką

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

Ruby_in_Gold, chyba skończyłeś/aś oglądać przed końcem bo tak Cię to nudziło. Mocno była pokazana zmiana bohaterki z słabej itp. na dziewczynę, która siebie akceptuje przede wszystkim bo zrozumiała jak dodałeś/aś w swoim wcześniejszym komentarzu "Operacja plastyczna nie zmieni naszego serca." i kim się jest przy okazji też.... :)

jupamdmk

zgadzam się, przemiana bohaterki była pokazana dobitnie na samym końcu. teraz role się odwróciły - kto inny uwielbia, a kto inny jest idolem :) chociaż sama nie wiem jak traktować zakończenie - jako otwarte (być może jeszcze się zejdą) czy jako zamknięte (nie będą razem, ona wyszła z tego uczucia). w sumie wolałabym tę pierwszą opcję, bo ten facet brał zawsze jej stronę, nawet przed operacjami ją cenił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones