PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449113}
6,3 59
ocen
6,3 10 1 59
Miao miao
powrót do forum filmu Miao miao

Nie, nie barzdo. Ma elementy komediowe ale nie nazwałbym tego stricte komedią.

Na Tajwan przenosi się Miao Miao i tam też będzie chodzić do szkoły. Poznaje tam Ai i się zaprzyjaźniają.
A ponieważ obie lubią piec przeróżne ciasta - Miao szuka cukierni.
Zamiast tego znajduje sklep z płytami, który prowadzi zamknięty na innych młody sprzedawca. Miao zaczyna się nim interesować.

Film skupia się na związkach homoseksualnych, choć bardzo tego nie widać. Bardziej chodzi o zainteresowanie tą samą płcią.
Nie będe zdradzał reszty...

Osobiście mi nie podszedł film. Jak dla mnie trochę zbyt spokojny - jest zbyt nużąco. Sytuacji do śmiechu nie ma wiele.
Chodziło tu raczej o przekaz, aniżeli o rozśmieszanie widza.

Aktorzy nieźli, w głównej mierze chodzi tu o Jia-yan Ke, Yung-yung Chang, bo to dwie główne aktorki no i dochodzi do tego Wing Fan sprzedawca spłyt. Reszta aktorów dodaje tła.
Zagrany całkiem nieźle, muzyczny film... także co chwile coś słychać w tle. Ale oczywiście gdy trzeba jest i cisza.
Scenariusz jak wspomniałem (dla mnie) był trochę nużący.

Polecam jeśli ktoś lubi takie klimaty - miłość na pierwszym planie - ale zainteresowanię tą samą płcią, kto lubi spokojne klimaty.
W innym przypadku, może być nużący i bynajmniej nie rozśmieszy bardzo, nawet jeśli w gatunku pisze komedia.

matix87

Zgadzam się, trudno ten film nazwać komedią. To raczej komedio dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones