PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695721}
6,0 11 070
ocen
6,0 10 1 11070
6,2 13
ocen krytyków
Midnight Special
powrót do forum filmu Midnight Special

... ale końcówkę mogli zostawić pod znakiem zapytania. Oglądając to przypomniał mi się film Starman i zamierzam sobie odświeżyć również tą pozycję.

ocenił(a) film na 7
themarshall_2

tą pozycją, tę pozycję. ;) #grammarnazi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
themarshall_2

Tak, mnie też przypomniał się "Gwiezdny przybysz".

ocenił(a) film na 7
themarshall_2

Dokładnie Starman.

ocenił(a) film na 7
themarshall_2

Jestem za, jakby mnie kto pytał :) Niedopowiedzenie na końcu dałoby lepszy efekt moim zdaniem :)

ocenił(a) film na 8
andrey_filmweb

Przecież było niedopowiedzenie, w ostatniej scenie ojcu też zaświeciły się oczy i bum, napisy, resztę musisz dopowiedzieć sobie sam, czy też był "uśpionym" obcym który przed lat przybył na Ziemię? Nie wiadomo. Może to furtka do kontynuacji?

alex_gawlas

Całość pewnie była testem czy jesteśmy gotowi na .. wiedzę? Na połączenie się z "innymi"? Na pewno ich obecność wśród nas nie była przypadkowa.

ocenił(a) film na 8
IntoTheSun

Jest przypadkowa. Są "skazani" na życie obok nas, a dokładnie nad nami. Mogą nas obserwować i tyle. Dopiero pojawienie się dzieciaka skłoniło do interwencji i odsłonięcia swojego skrawka świata.

ocenił(a) film na 2
themarshall_2

Ocenic ten film jako bobma może tylko gupia tromba. Filmisko jest nudne i gupie.

ocenił(a) film na 7
ataman76

ataman76 jeżeli ty oceniasz debilny i propagandowy Smoleńsk na 10 w który nie ma ani sekundy prawdy oraz nie wiele lepsze Historia Roja również na 10 to raczej z tobą jest coś nie tak.

ocenił(a) film na 2
simonetti

Blebleble plepleple

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones