PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535788}
4,9 10 739
ocen
4,9 10 1 10739
Milion dolarów
powrót do forum filmu Milion dolarów

Joana Kulig cycki to naprawde na ktore mozna zawiesic oko i się zapomiec Zaczynam od biustów pani Joany Kulig bo sam film to dla mnie zero kompletne film kompletnie nie smieszy nie zaciewia fabułą scena bzykania się za kocykiem nie wiem po co mialo to byc i czemu słuzyc ani to nie bawi ani nie podnieca Moze tez zwrotów akcji brakuje jakiegos zaskoczenia . Chociaz jestem fanem duzego biustu ale to jest Filmweb wiec dla film Mllion dolarów zdobywa najniższą note 1/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

ja mam inną opinię.Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, był śmieszny i wciągający, bardzo dobry dobór aktorów, Preis i Gierszał jak zwykle rewelacyjni, także Kulig świetnie sobie poradziła.Oceniam film jako dobry, polecam! Dobra, polska komedia!

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

A ja uważam, że film jest świetny, a biust pani Kulig tak duży, że to aż niesmaczne. Co za dużo to niezdrowo. Co innego pani Konarowska, ta ma wszystko w granicach rozsądku.

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Nie no bez przesadyzmu bo film nie był wcale tak tragiczny. Owszem jakieś arcydzieło to to nie jest i ma swoje wady jak bardzo słabe sceny bliskie dna ale też kilka naprawdę fajnych z dobrym humorem. Całkiem spoko muzyczka - przyjemnie się słuchało. Co do piersi J.Kulig to naprawdę poezja... cuda prawdziwe i moją ocenę jednak podnoszą o przynajmniej 2 gwiazdki (dzięki takim obrazkom chętnie obejrzę film ponownie). Jakiś koleś tutaj napisał ,że ten biust niesmacznie duży!? naprawdę? no jak tak rzec można? nie rozumiem ludzkich gustów :P
Asia Kulig na prezydenta!!

ocenił(a) film na 6
michalsmm

Już Cię lubię - też dokładnie o 2 gwiazdki podniosłem ocenę filmu za cudne, dorodne, naturalne cycuszki Joanny :))
Masz u mnie wirtualnego browca C(_)

ocenił(a) film na 5
Max66

Dzięki za piwko :) Wyobraź sobie ,że istnieją takie dziwolągi którym ten boski biust się nie podoba :D brak słów na takich typów...

ocenił(a) film na 6
michalsmm

Też mnie takie typy dziwią.
Ja szczęśliwie trafiłem na kobitkę z takim cudnym biustem, jak Joanna, więc wiem, jaką rozkosz daje jej pieszczenie. Mało tego - dzięki temu, że wie jaką radość mi sprawia, jest całkowicie pozbawiona wszelkich kompleksów typu: "za duże", "za ciężkie" itp.
Wie, że to (i nie tylko to) w niej cenię i sama jest z tego zadowolona :)
Pozdro.

ocenił(a) film na 5
Max66

No to tylko pozazdrościć :) ja miałem jednak również przyjemność obcować z tego typu biustem przez jakiś czas i dla mnie to jest największa przyjemność jaką świat nam daje. Krytykują chyba tylko frustraci którzy nigdy na żywo nie mieli zaszczytu się z takim cudem spotkać... współczuję im :)

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

"scena bzykania się za kocykiem nie wiem po co mialo to byc i czemu służyc ani to nie bawi ani nie podnieca" - to jest film Kopndratiuka, a zatem to bzykanie akurat tu jak najbardziej na miejscu.Typowe dla niego klimaty. Mało kto tak dobrze pokazuje polską patologię i niziny społeczne jak Kondratiukowie właśnie.

kinoman1985

Ten biust pani Kulik to mi Pan dosłownie :) :) :) z ust wyjąłeś ...

użytkownik usunięty
kinoman1985

Gratuluje oceny, strasznie duzo znaczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones