PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868727}

Misja Stone

Heart of Stone
5,4 9 540
ocen
5,4 10 1 9540
4,2 5
ocen krytyków
Misja Stone
powrót do forum filmu Misja Stone

Fajny film akcji! z dużą ilością CGI. Czego chcieć więcej od filmu akcji? No bo czym to się różni od ostatnich Bodów?
- mamy organizacje złych i dobry -> mamy
- mamy niezniszczalnego agenta -> mamy
- mamy antagonistę który się mści -> mamy (jak chociażby w Skyfall)
- mamy nieprawdopodobne akcje -> mamy (niezniszczalność głównej bohaterki)

Co mnie denerwuje to stwierdzenie że sterowanie rączkami systemem XXIIw jest szybsze od sterowania głosowego ;) Jak gość rączkami wyłapuje z tysięcy obiektów ten o który chodzi... ok przerosło mnie to w logice, mogli już zaimplementować czytanie myśli czy cuś takiego ;P

Więc mamy wszystko co w akcyjniaku musi być ;)

ocenił(a) film na 7
przemo_7792

A i jeszcze jedno: Dzięki Netflixie za słuchanie widzów i danie lektora (dubbing w filmach dla dorosłych to totalna pomyłka... tak w tych xxx też :P - ech wspomnienia lat 90-tych i niemieckich dubbingów tychże filmów ). Ogólnie ja CHCĘ Tylko LEKTORÓW !

przemo_7792

nie narzekaj. Przy dubbingu pracują ludzie i zarabiają kasę, więc daj ludziom żyć. Włącz sobie napisy i po sprawie.

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

A kto narzeka? jestem szczęśliwy że jest lektor wiec po co mi napisy? Dubbing jest pomyłką w polskim wykonaniu, takie jest moje zdanie więc nie wiem po co się czepiasz i każesz jeszcze męczyć czytaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones