PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483087}
6,9 91 309
ocen
6,9 10 1 91309
7,2 21
ocen krytyków
Mission: Impossible Ghost Protocol
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol

ja bym chciał Bale albo Mark Wahlberg albo Pitta

ocenił(a) film na 7
kubro

zdecydowanie Brad Pitt choć Wahlberga i Bale'a bardzo lubię myślę ze Pitt sprawdzi sie najlepiej!!!!!!!

kubro

Ani Bale, ani Pitt, wolałbym kogoś świeżego, dopiero zaczynającego przygodę z kinem.

ocenił(a) film na 7
kubro

Nie nie Pitta nie wyobrażam sobie w roli Etahna, tak samo Bale'a..

ocenił(a) film na 7
Redox

Dla mnie to musi zagrać ponownie Tom Cruise bo bez niego to nie będzie już te Mission:Impossible.

CinemaMen

Zgadzam się. To musi być Tom, utożsamiam go z tą rolą.

ocenił(a) film na 9
Sturmabteilungman

Podpisuje sie! To ma byc Tom i nikt inny :D

ocenił(a) film na 7
Sturmabteilungman

ja bym chciał zobaczyć Vin Diesela albo Jasonona Stathama ;d

ocenił(a) film na 7
mxgts

Ja Maćka Stuhra albo Alosze Awdiejewa.
Ewentualnie może być Robert Pattison.

ocenił(a) film na 7
mxgts

zapomniałem wcześniej dopisac jeszcze Daniela Craiga > btw dodaliby opcję edycji postów <

< wiem za krótki ;p >

ocenił(a) film na 7
kubro

Zdecydowanie Tom Cruise... Ostatecznie Jason Statham.

ocenił(a) film na 9
ACAB

Hmmm.. Vin Diesel , Jason Statham.. przyznaje ze to calkiem niezla mysl :D szczegolnie Diesel mysle ze mogl by sie niezle spisac;*

ale mimo wszystko ja zostaje przy swoim ;-)bo tak jak Vin kojarzy mi sie z Szybkimi i wscieklymi tak Tom z MI i nic z tego nie zmieni.

czarna404

-Ponownie Tom Cruise
-Van Diesel
-Gerard Butler
-Hugh Jackman
-Jason Statham

Co sądzicie? :)

persching16

jednak raczej wybrałbym Toma <za ktrótki>

ocenił(a) film na 7
kubro

Maciusia z Klanu. Ewentualnie Ryśka.

kubro

Jeśli chodzi o M:I to w roli głównej tylko i wyłącznie Tom Cruise. To on wpadł na pomysł "odświeżenia" całej serii więc zasługuje by grać w kolejnych częściach. Nigdy na Tomie się nie zawiodłem, w każdym filmie pokazuje najwyższą klasę i jest jednym z najlepszych aktorów wszech czasów. Czekam z niecierpliwością już na jego kolejny film, gdzie również gra szpiega - "Wichita".

użytkownik usunięty
kubro

Jasonon Statham, Tom Cruise sie wypalił to było widac w 3 czesci

użytkownik usunięty

Jason Statham znaczy sie
........................

ocenił(a) film na 7

Na pewno nie Pitt i Balle. W ogóle nie pasują do roli Ethana.
Tylko i wyłącznie Cruise.
Nikt inny mi do głowy nie przychodzi. Chociaż gdyby Cruise już nie chciał grać to zaproponowałbym Erica Banę.

gocek87

na szczęście znowu zobaczymy Cruisa:)- http://www.filmweb.pl/Tom+Cruise+ju%C5%BC+oficjalnie+w+%22Mission+Impossible+IV% 22,News,id=58098

kubro

Jest brat pit? Nie ma brata pita!

kubro

Taaa, a według mnie idealny w tej roli byłby Daniel Radcliffe, bo dla niego wszystko niemożliwe staje się możliwe... Taki czarodziej, jakby :P

ocenił(a) film na 9
MobsterPL

Potter?! łaahaha dobre mi to ;]xdxd;p;p

kubro

byle nie ten porąbaniec Tom Cruise:/ On i jego cała sekta powinni się
schować i już nigdy więcej nie wychodzić!

ocenił(a) film na 8
kingston_22

Ja tam jestem za tym, żeby w filmach grali jedynie ateiści po ukończonej politechnice. Pal sześć aktorstwo - liczą się jedynie ich prywatne poglądy.

Khaosth

Ja tez chcę, żeby grał Tom ;)już się do niego przyzwyczaiłam

CharIotte

Ktoś tam wyżej wspomniał o Gerardzie Butlerze, bardzo dobra myśl, jest
wysportowany, ma twarz agenta, i nie jest stary.

użytkownik usunięty
kubro

Bale,.. pewnie, że Bale, choć już niestety zaangażowani Cruisea

Do Cruise'a tu już się przyzwyczaiłam.

Ale gdyby był Bale, byłoby cudownie. Im więcej Bale'a tym lepiej.

I fajnie by było, gdyby zaangażowali też ekipę z trójki. Szczególnie Rhysa-Meyersa...

Ekslibria

ja chodźbym nie lubiła aktora nie mogę nigdy przetrawić jak po paru częściach filmu go zmieniają. Nie lubię Cruisea jeśli chodzi o jego życie prywatne ale jest dobrym aktorem i cieszę się że będzie grał w 4 części:)

ocenił(a) film na 6
kubro

Osobiście to nie da się go zastapić.. ale.. może Matt Demon ? Hayden Christensen ? nie mam pojecia - nikt tak nie pasuje jak Tom. Moim zdaniem np - Daniel Craig popsuł Bonda..

użytkownik usunięty
emqbro

No z tym Pitt'em to żeście dowalili, bo oni są mniej więcej w tym samym wieku więc to jest bezsens, nie widze celu zmieniania aktora. Wg mnie MI:4 tylko i wyłącznie z Tomem Cruisem, co z tego, że sie postarzał... w Wybuchowej parze świetnie pokazał, że wciąż się nadaje do takich ról.
Jeśli nie z Cruisem, to nie ma sensu kręcenia tego filmu, bo na pewno okazałby się klapą.

ocenił(a) film na 8
kubro

Mimo że lubię bardziej tych aktorów od Cruise'a to jednak jestem za tym żeby on pozostał w głównej roli...

kubro

Pitt jako Ethan Hunt? Ja pi-erdole może zaproponujesz kandydature Leonarda Di Caprio?Jeśli nowe I:M to tylko i wyłącznie Cruise!Mam nadzieje że w 4 części bedzie więcej scen ze zrywaniem lateksowych masek czego brakowało w 3 no i zakończenie musi być efekciarskie i spektakularne nie to co w ostatniej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones