PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489947}

Mistyfikacja

The Double Life of Eleanor Kendall
6,3 105
ocen
6,3 10 1 105
Mistyfikacja
powrót do forum filmu Mistyfikacja

Nie oglądałem tego filmu od początku, więc nie wiedziałem najpierw o co chodzi. Ale chwilę później wszystko było jasne, wiedziałem, że to ten Christopher Dolan jest tym ojcem :P Film moim zdaniem bardzo fajny, lubię takiego typu filmy. Trochę mnie zdziwiło bo jest całkiem nowy, a wydawało mi się że już go widziałem i że już dawno go nagrywali. Fajnie, że powstają jeszcze takie produkcje. Polecam :)

Logerman

I ten tytuł Polski, już przestałem na to patrzeć, że w Polsce tłumaczą różnie tytuły ale tu akurat przesadzili, przecież "Podwójne życie Eleanor Kendall" by bardzo pasowało. Zaraz będzie polski film o takim tytule i będzie się mylić. Z wieloma produkcjami tak jest, że tytuł angielski jest inny niż dają Polski, a jak się już znajdzie taki tytuł po angielsku, który da się dosłownie przetłumaczyć to są w Polsce dwa różne filmy o tym samym polskim tytule. Na przykład mówię tutaj o "Right at Your Door": http://www.filmweb.pl/f265019/Zag%C5%82ada,2006 i "Descent": http://www.filmweb.pl/f247157/Zag%C5%82ada,2005. Heh.

ocenił(a) film na 7
Logerman

Również nie oglądałam od samego początku i też prawie od razu zorientowałam się, kim jest facet, z którym romansuje główna bohaterka :) I reszta Twoje komentarza pasuje do moich odczuć.

FAramka

Także oglądałam ten film i mozna było się domyślić kim jest kochanek głównej bohaterki^^ przyjemnie się oglądało:)

ocenił(a) film na 9
Logerman

Osobiście nie przepadam za takim rodzajem filmu,ale od początku mnie zaciekawił. Domyśliłam się ,że Christopher będzie miał duże znaczenie w filmie ,że jest podpuchą i się nie pomyliłam. Ogólnie ciekawy i ciekawe rozwiązanie, do końca nie było wiadomo jak postąpi bohaterka ,co się wydarzy.

ocenił(a) film na 10
Logerman

Również nie oglądałem od poczatku,heh ja jednak sie nie skiminiłem że Dolan może być tym ojcem :D troche mnie to zaskoczyło.Ogólnie film bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones