PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6114}

Moce ciemności

Hellbound
5,3 1 669
ocen
5,3 10 1 1669
Moce ciemności
powrót do forum filmu Moce ciemności

Niezły

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czy to przypadkiem nie najlepszy film z Chuckiem Norrisem bo przynajmniej w tym filmie Chuck Norris grał, mówił coś, dawał z siebie więcej niż w innych filmach - po prostu więcej było scen aktorskich niż mordobicia i kopnięć z półobrotu. Choć fabuła - trzeba przyznać - nie zachwyca. Policjanci kontra szatan. Szkoda gadać. Mimo to jednak film ogląda się bardzo dobrze. No i jeszcze aktorka Sheree J. Wilson znana także z roli prokuratorki w "Strażniku Teksasu", tutaj wypadła lepiej.
Także podsumowując: film niezły, Chuck przyłożył się do zagrania roli w tym filmie. W końcu to był film kinowy a nie to co w ostatnich 10-15 latach grał w samych produkcjach telewizyjnych i w serialu.

ocenił(a) film na 8
Axel

Najlepszy film Chucka pod wzgledem gry aktorskiej to był Kod Milczenia ,a potem Bohater i Strach .

ocenił(a) film na 7
bradock

Nawet fajny daje 7/10

ocenił(a) film na 5
jarek1990

bez przesady jak to oglądałem to to nie wiedziałem czy płakać czy się śmiać. Ale tak to jest jak aktorzy akcji próbują grać w gatunku który nie wiadomo do końca czy to thriller czy horror czy komedia tak jak dzwony piekielne ale tam to już całkiem nic się kupy nie trzymało .

ocenił(a) film na 5
bradock

Według mnie Delta Force. Tam był w drugoplanowej i w ogóle bardzo ciekawą postać wykreował.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Delta Force był fajny pod wzgledem akcyjnym .Natomiast krytycy filmowi byli zachwyceni ,,Kodem Milczenia ,, uważali i pewnie nadal uważają że to jego najlepszy film .Świetnie nakrecony ,ciekawa i fajna historia ,świetna muzyka ,klimat lat 80 to tylko niektóre zalety ,,Kodu Milczenia ,,.Tutaj sobie możesz zobaczyć jak o tym filmie opowiadają .http://www.youtube.com/watch?v=J7E0Nwbk9F0

ocenił(a) film na 8
bradock

http://www.youtube.com/watch?v=J7E0Nwbk9F0

ocenił(a) film na 8
bradock

z Kodem Milczenia i Bohaterem i strachem się zgadzam.
te dwa filmy miały chyba najlepiej rozpisaną fabułę ;)

ocenił(a) film na 8
_Ka_ro_li_na

W sumie ,,Samotny Wilk McQuade ,, też miał dobrą fabułę =Nie bez powodu mówi się że to najlepszy film Chucka :)

ocenił(a) film na 8
bradock

dla mnie akurat te dwa są najlepsze + Hitman.
Samoty Wilk McQuade ma świetną scenę walki Norrisa z Carradinem i nie jest zły, ale scena, jak strzela do skał i kładzie wszystkich jedną serią to przekomiczna jest :)
swoją drogą - nawiązali do niej w Niezniszczalnych 2 :) :)

ocenił(a) film na 8
_Ka_ro_li_na

Ta scena kiedyś zrobiła na mnie piorunujące wrażenie ,gdy pierwszy raz oglądałem ,,Samotnego Wilka ,, a to było w 1998 roku .Natomiast ,,Kod Milczenia ,, oraz ,,Bohater i Strach ,, to są również filmy w których Chuck najlepiej zagrał aktorsko ,dał z siebie wszystko ,pokazał że potrafi przyzwoicie zagrać :) Jeszcze bym dodał ,,Słonecznego Wojownika ,, gdzie pokazał że ma talent komediowy albo jego przebłyski :)

ocenił(a) film na 8
bradock

talent komediowy i dystans do siebie pokazał w "Tak, Kochanie" - płakałam oglądając!
Poza tym w WTR humor był częstym gościem, zwłaszcza w pierwszych sezonach, bo potem to już było ogólnie śmiechowo :)

ocenił(a) film na 8
_Ka_ro_li_na

A według ciebie Top 10 Chuck Norris Movies to jakie byś dała ? Tu mała podpowiedz :) http://www.youtube.com/watch?v=CvEKO6p3E-c

ocenił(a) film na 8
bradock

hehe - nie wiem, kto układał ten spis, ale w życiu "Code of silence" nie dałabym tak nisko a "Mściciela z Hongkongu" tak wysoko
:)
musiałabym się nad tym zastanowić. mam teraz trochę pracy w pracy, więc na przyjemności przyjdzie czas przy weekendzie :)
ale ten układ listy z YT u mnie się nie zachowa na 100% :)

ocenił(a) film na 8
_Ka_ro_li_na

Ja bym do Top 10 Chuck Norris Movies zaliczył wszystkie filmy Chucka w przedziale od 1983 -1990 ,te miał najlepsze ,kręcone przez solidne wytwórnie filmowe jak Orion (Kod Milczenia ) czy Canon Films (zaginiony w akcji ) .I masz racje ,,Kod Milczenia za nisko zdecydowanie !

ocenił(a) film na 8
bradock

w ogóle co to za zestawienie - nie ma takich filmów jak "Hitman", "Bohater i Strach", "Kod milczenia" w połowie stawki (???)
to zestawienie robił chyba jakiś "Ukryty krytyk" ;)

ocenił(a) film na 7
_Ka_ro_li_na

Trzeba też tutaj dorzucić Prawdziwi mężczyźni ubierają się na czarno. Dla mnie na tej samej półce wraz z Samotnym Wilkiem McQuadem i Zaginionym w akcji. No a potem Mściciel z Hongkongu, Ośmiokąt, Jednoosobowy Oddział, Utajona Furia, Kod Milczenia, Bohater i Strach, no i dalsze części Zaginionego plus Oddział Delta, a jako wisienka na torcie Kumple wraz ze Słonecznym Wojownikiem ;)

ocenił(a) film na 7
Axel

To nie był Szatan, tylko sługa. Nie wgryzłeś się w fabułę, dlatego tak oceniasz.

Artanis

Ja zawsze myślałem że to był Szatan. Film Trochę klasy D bo wolałbym o nim zapomnieć, zdecydowanie są lepsze filmy z Chuckiem. Ale zawsze zapadnie mi w pamięci że nakopał z półobrotu diabłu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones