PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520698}
7,2 29 308
ocen
7,2 10 1 29308
7,3 15
ocen krytyków
Moja łódź podwodna
powrót do forum filmu Moja łódź podwodna

Nie wiem jak was, ale mnie strasznie postać Jordany denerwowała. Nigdy jej nic nie pasowało i była strasznie egoistyczna.

ocenił(a) film na 7
loulien

Też miałem takie odczucie.

ocenił(a) film na 7
loulien

Najlepsza postać w filmie.

ocenił(a) film na 7
loulien

W sumie obie postaci były tak wykreowane, żeby trochę denerwować lub nieco śmieszyć. Parę razy się wkurzałem, a innym razem śmiałem. W sumie to komediodramat i na tym to polega, żeby były różne momenty. Film aż nazbyt życiowy, wiele z tych momentów na filmie każdy z nas kiedyś pewnie doświadczył (np. pierwsze niepowodzenia, pierwsza miłość itp.).

loulien

Taki typ "zimnej s*ki". Niestety ale takich kobiet nie brakuje a żyć z nimi się nie da. Trzeba jednak zauważyć, że pod tym płaszczykiem obojętności skrywało się wrażliwe "serduszko".
Natomiast Olivier to jej przeciwieństwo. Wrażliwy, czuły i do bólu racjonalista. Żal mi go, tacy ludzie nie mają łatwo.

ocenił(a) film na 7
loulien

Podkreśla determinację gł bohatera, bo Jordana musiała być przez niego zdobywana. To dodatkowo podkreśliło jego zalety. Uwypuklenie właściwego nastawienia poprzez zasadę kontrastu osobowości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones