PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794078}
5,4 2 754
oceny
5,4 10 1 2754
4,3 7
ocen krytyków
Moja gwiazda: Teen Spirit
powrót do forum filmu Moja gwiazda: Teen Spirit

Film może być niezły,ale w zwiastunie oczywiście jest moment na bank pokazane życie bohaterki w PL, kobitka rzuca siano w jakimś qrwa skansenie, Jezu w UK serio myślą że my tutaj żyjemy w chatach krytych strzechą?

mondeo117

niektórzy żyją

Looongier

No faktycznie, ale chyba nie za dużo ludzi mieszka w skansenach. W USA i UK na serio myślą że w Pl 80% ludzi mieszka w szałasach, jeździ furmanką, a 20% tych bogatszych w chatkach że strzechą jak w zwiastunie.

ocenił(a) film na 6
mondeo117

Otóż nie. Cała akcja dzieje się w UK (z wyjątkiem jednej sceny we Francji). To siano to brytyjska wiocha!

imeehow

Ogólnie fajny film? Warto iść do kina, zy sobie odpuścić?

ocenił(a) film na 6
mondeo117

Wielkie dzieło kinematografii to to nie jest, ale jako film o nastolatkach i dla nastolatków, z fajną muzą i kawałkami rzeczywiście zaśpiewanymi przez aktorkę, to jest spoko. No i wkręty polskie dają sporą frajdę.

ocenił(a) film na 3
mondeo117

Odpuścić

mondeo117

A Ty myślisz że w dzisiejszych czasach to sianko samo wędruje do stodoły i nikt grabiami nie macha???

Slawek_M_6

Nie mówiłem o machaniu grabiami tylko o tych chatach że skansenu

ocenił(a) film na 8
mondeo117

Gdybys obejrzal film to bys wiedzial ze ta "wiocha" to Isle of Wright. Niewiarygodne, prawda?

DevilWrath

No właśnie nie widziałem filmu, po zwiastunie pomyślałem że znowu stereotypowo pokazują Polskę jak to często bywa, a film zobaczę z ciekawości

mondeo117

Akurat coś w tym jest, bo za granicę wyjeżdżali przede wszystkim ludzie ze wsi, gdzie nie było wielu możliwości rozwoju, dlatego teraz ich dzieci wracają na wakacje do dziadków właśnie na takie wiejskie atrakcje. Znam lepiej Irlandczyków niż Brytyjczyków, więc wypowiem się o nich: większość zna jakichś Polaków, a często nawet kilku, i wie, że to normalni ludzie. W dodatku spotkałam wiele osób, którzy odwiedzili Polskę (w końcu i loty, i ceny u nas tanie). Najpopularniejsze Gdańsk i Kraków :)

ocenił(a) film na 7
mondeo117

dlatego debilu , film sie komentuje PO obejrzeniu

ten "skansen" jest ANGIELSKI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones