PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7803}

Moja macocha jest kosmitką

My Stepmother Is an Alien
6,1 28 972
oceny
6,1 10 1 28972
6,2 5
ocen krytyków
Moja macocha jest kosmitką
powrót do forum filmu Moja macocha jest kosmitką

...po kolejnym temacie zastępczym w mediach, po kolejnym wydłużeniu się kolejek do lekarzy specjalistów (ostatnie w maju 15 r. o miesiąc wg NIK-u). Basinger po nordycku przepiękna (tak silnie po nordycku, że momentami jakby brzydka), świetnie grająca, Aykroyd tylko poprawny, lepsza aktorsko od niego jego "córka"; ogólnie jest ciekawie, śmiesznie, choć komizm to taki kabaretowy raczej, nie z najwyższej półki. I zadziwiające, jak ten daleki od standardów artystycznych film świetnie się trzyma, jakby wczoraj był kręcony. W tej swojej kategorii filmów komercyjnych, familijnych, ma w sobie ponadczasową trwałość, jak solidny, analogowy z dobrą soczewką aparat fotograficzny.

ocenił(a) film na 6
Wydmin

Ale dodam, że na "6" jest ten film do momentu ujawnienia się przez macochę, potem jest znacznie gorzej, bo przecież głównym motorem komizmu filmu jest niedopasowanie się standardów z innej planety do ziemskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones