PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722780}
6,8 71 080
ocen
6,8 10 1 71080
6,5 29
ocen krytyków
Moje córki krowy
powrót do forum filmu Moje córki krowy
ocenił(a) film na 7

I bardzo dobrze!:) Zdecydowanie wolę takie trio niz Karolak, Szyc itp.

użytkownik usunięty
mona83

Ja bym wolał w ogóle polskich aktorów nie wiedzieć, ale do tego to by trzeba jakoś anihilować polską kinematografię.

użytkownik usunięty

Jak to w ogóle brzmi, "polska kinematorgrafia" :D

Niby jak brzmi?

użytkownik usunięty
marika19

Dosyć słabo.

coś w tym jest, ale bywały i u nas niezłe filmy. Prehistoria.

Żenujące zakompleksienie.

ocenił(a) film na 8
anomislaw_xy

Dokładnie

użytkownik usunięty
anomislaw_xy

Na punkcie czego masz to żenujące zakompleksienie?

Smutne, że polska kinematografia jest dużo bardziej ceniona na świecie niż na rodzimym gruncie.

m w podrozy

Nieprawda. Po kilku słabszych sezonach, od paru lat wraca do dawnej formy.

nie odwracaj kota ogonem

W czym problem? Można oglądać filmy zagraniczny.

mona83

ja też wolę akurat to trio, ale nie zgodzę się do końca ze stwierdzeniem "Karolak, Szyc itp.", bo akurat ten drugi mimo kilku baaaardzo, bardzo źle wybranych ról, jest naprawdę dobrym aktorem.
A "Krowy" świetne!

ocenił(a) film na 7
darkszajns

nie można odmówić Szycowi talentu, ale gustu niestety jak najbardziej, o czym świadczą te słabe wybory w mega kiczowatych filmach

"Słaba płeć"- żaden z tych aktorów tam nie występuje. Są na topie, publika chce ich oglądać to są angażowani: normalna rzecz. Jakby film był z samymi nieznanymi aktorami to zaraz jakiś inny "znawca kina" pisałby,że jest tylu znanych aktorów, czemu ich nie zatrudnić? Polakom to nigdy nie dogodzi...

ocenił(a) film na 8
karjola

Dziędziel występuje... :)

Co w tym dziwnego ? Kiedyś w każdym był Niemczyk, Fronczewski lub Olbrychski. Każdy aktor ma swój czas na granie w filmach.

ocenił(a) film na 7

Trójka kapitalnych aktorów... Jak można narzekać? ;)

ocenił(a) film na 8

Gra Pani Kuleszy w tym filmie absolutnie rewelacyjna. Pani Muskała, którą kojarzyłem ale nie bardzo pamiętałem skąd również. W ogóle obsada fantastyczna. Narzekanie że mamy dobrych aktorów bez sensu na forum filmowym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones