PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722780}
6,8 71 080
ocen
6,8 10 1 71080
6,5 29
ocen krytyków
Moje córki krowy
powrót do forum filmu Moje córki krowy

Dobry ale...

ocenił(a) film na 8

Bardzo głośny film, bardzo reklamowany, bardzo dobra obsada. No ale.. czy film wgniata w fotel? Nie. Czy porusza do łez? No nie. Czy powala na kolana? Tez nie. Aktorsko jest dobrze ale nie genialnie. Czyli film sredni. Dobry ale nic wiecej. Do obejrzenia. Raz. W niedzielne popołudnie. Porusza ważne tematy ale jednak z żadną postacią sie nie utożsamiamy żadnej nie jest żal ani nie porusza szczególnie. Są śmieszne sceny i film jest ciekawy. Daje też troche do myslenia. Uwielbiam Dorocińskiego i Kulesze dlatego daje wysoką 7.

ocenił(a) film na 8
Enemie

Niepotrzebnie pisane w liczbie mnogiej;)
Ja się utożsamiam, jest mi żal i porusza. Nawet głęboko. Może mam inne życiowe doświadczenia, może inaczej je przeżyłam.
Film dla mnie momentami śmieszny, ale ciągle to gorzkie łzy..

ocenił(a) film na 10
Enemie

Nie wgniótł mnie w fotel, nie upadłam na kolana, ale poruszł do łez. Utożsamiam się z Martą, chociaż ona nie płacze nawet w ukryciu...Nie wiem czy obejrzę jeszcze raz, bo chcę zatrzymać w pamięci te wyjątkowe emocje, które przeżyłam dzisiaj w kinie.

Enemie

Podobał mi się wątek Dorocińskiego i Muskały, bardzo fajna komediowa część (no dobra, taka słodko-gorzka). Nie mam żadnemu aktorowi nic do zarzucenia ale właśnie-ja też myślałam że się tak normalnie wzruszę i "wejdę" w tą historię którą pokazali. Niestety coś nie poszło w scenariuszu; lecą napisy końcowe a ja "halo, to nie jest połowa filmu??" Brak skupienia na jednym wątku; tutaj jest co najmniej parę w jednym czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones