PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722780}
6,8 71 080
ocen
6,8 10 1 71080
6,5 29
ocen krytyków
Moje córki krowy
powrót do forum filmu Moje córki krowy

Jestem zachwycona szpitalem z filmu niestety póki co (a bywałam w wielu polskich szpitalach) takiego nie ujrzałam niestety :D

użytkownik usunięty
AXEL6666

Podobnie jak w polskich serialach pokazują wspaniałych i troskliwych lekarzy oraz pacjentów często leżących w osobnej sali szpitalnej. W szarej rzeczywistości okazuje się,że tak jak mówisz- nie ma pięknych i czystych szpitali, wspaniałej służby zdrowia oraz osobnych sal szpitalnych... :) wszystko przerysowane.

AXEL6666

Moja mama była w szpitalu w Rybniku, gdzie i opieka i obiekt naprawdę super. Ja jestem świeżo po pobycie w niemieckiej klinice i mogę śmiało powiedzieć, że do Rybnika jej daleko. Są perełki, ale lepiej trzymać się od szpitali z daleka. Zdrówka

ocenił(a) film na 5
AXEL6666

Ten akurat szpital istnieje, niektóre zdjęcia kręcone w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Leżałam tam i naprawdę jest bardzo czysto i nowocześnie. Też byłam zdziwiona:)

AXEL6666

szpitale to duże placówki i w ostatnich latach są solidnie modernizowane. ale faktycznie, niektóre nadal wyglądają jak z filmów w których akcja toczy się w latach 80 :)

MsJustysia

Szpitale to nie muzea ani galerie sztuki. Ze szpitala człowiek chce wyjść jak najszybciej, a jak już wie, że z niego żywy nie wyjdzie, to co mu za różnica, czy szpital piękny, czy paskudny?

AXEL6666

To jest film science-fiction :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones