PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722780}
6,8 71 101
ocen
6,8 10 1 71101
6,5 30
ocen krytyków
Moje córki krowy
powrót do forum filmu Moje córki krowy

Prawdziwy - 6/10

ocenił(a) film na 6

Film ten może się podobać. Jest to tym bardziej godne uwagi, ponieważ to film polski, a te ostatnimi czasy są w większości, dennie wyidealizowane albo komediowo – romantycznie głupie. Najbardziej urzekła mnie jego realność - jest tutaj pokazane prawdziwe życie - mamy polską rodzinę, ludzie tutaj przeklinają, jest w domu kobieta, która utrzymuje męża, ostry konflikt między siostrami (bluzgają na siebie ostro i kłócą się), mamy ojca, który zdenerwowany w chorobie ubliża swoim córką. Z drugiej jednak strony mamy Miłość - miłość ojca do córek, córek do ojca oraz żony do męża. Miłość, która jest ponad tym, przezwycięża kłótnie i którą cementuje choroba. Wszystkie te niesnaski rodzinne, międzyludzkie były i będą, ale gdy jest miłość to nic nie znaczą i są tylko swoistym "urozmaiceniem" dnia codziennego. Warto obejrzeć - 6/10. Aha i jeszcze jedno - Dziędziel w tym filmie jest świetny.

ocenił(a) film na 10
Ronin25

Mądre słowa. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 6
Maniek_1947_Mania

Dzięki. Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones