PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874469}
6,3 14 840
ocen
6,3 10 1 14840
6,9 32
oceny krytyków
Moje wspaniałe życie
powrót do forum filmu Moje wspaniałe życie

Film życiowy. Trochę smutny. Rozgrywa się w małym miasteczku na ziemiach odzyskanych. Nic wspólnego ze wschodem. No i piękna nysa śląskie miasteczko. Trzeba zobaczyć.

tomszc

gdzie go mogę zobaczyć online za free?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Premiera filmu za 2-3 tyg. Nie bedzie za FREE. Trzeba udac sie do jakiegos kina(w Nysie jest).

tomszc

Nysa daleko bo jestem z podkarpacia

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Film jest grany w różnych kinach, a jak nie to trzeba czekać na premierę VOD lub DVD/Blu-Ray :)

Weronka90

Na Netflix dostępny już od marca.

ocenił(a) film na 7
tomszc

A czemu miałoby być coś wspólnego ze wschodem??

ocenił(a) film na 8
kapirex

No u nas na Ziemach Odzyskanych wszyscy ze wschodu. Calkiem inne myslenie, calkiem inne zycie!

ocenił(a) film na 6
tomszc

Nysa nie jest śląskim miastem ;) to Opolszczyzna. Trochę ja tu przerysowano na bardziej oldschoolową niż jest, no ale wiadomo,miał być klimat

ocenił(a) film na 8
nomiko

Nysa nie jest Slaska? A jaka? Slask powstał ok 1020 ze Stolica we Wrocławiu, Nysa ok 1150(prawa miejskie 1223) a Slask to Katowice? Powstale w 1850? Jak slysze ze Katowice lub Zabrze(nic nie mam) to Slask to sie smiejemy. Nie ma zadnego Gornego ani Dolnego Slaska, te bzdurne nazwy wymyslil Prusak jako swoje prowincje. Piast w 1025 znal jeden Slask i tak niech pozostanie. Co do Nysy, film jest prawidlowy, robil go mieszkaniec Nysy, w jednych czesciach miasta jest lepiej, a w jednych gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones