PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874469}
6,3 14 840
ocen
6,3 10 1 14840
6,9 32
oceny krytyków
Moje wspaniałe życie
powrót do forum filmu Moje wspaniałe życie

Uwaga spoiler. Mam pytanie w sprawie zachowania najmłodszego syna. Pokazany jest cały film jako taki lekki outsider, który przy rowiesnikach próbuje się trochę dopasować (patr początek z calowaniem), a w domu jakoś dziwnie tańczy w tle ze światłami. Popala sobie na przekór matce. Na końcu okazuje się że to on zostawiał anonimy mamie wraz ze zdjęciami jej w negliżu... Skąd on niby je mial? Kto normalny coś takiego robi swojej matce? Ogólnie jego stosunek do niej jak do ukochanej a nie do matki... (Wnioskuję po sposobie jej głaskania). Wytłumaczy mi ktoś?

Arlinka90

Też do końca nie rozumiałem jego zachowań. Tak na szybko, z braku pomysłu stwierdziłem że może po prostu jest nie do końca zrównoważony. Ja w ogóle myślałem, że w scenie kiedy przyszedł do mieszkania on ujawni Jo, że to on stał za całym szantażem i tak dalej. Ostatecznie nie wiem czy Jo wiedziała, że to był on? I wybaczyła, bo w jakiś zagmatwany sposób "uratowało" to rodzinę i umożliwiło nowy start? Nie do końca rozumiem, ale film nie mniej i tak bardzo mi się podobał. Może ktoś mądrzejszy wyjaśni :_:

ocenił(a) film na 7
Sezamos

Wydaje mi się, że syn z racji kolegowania się z córką kochanka matki, dowiedział się o relacji pozamałżeńskiej swojej matki.

Postawa dziewczyny wobec nauczycielki też była dosyć obscesowa, więc niewykluczone, że oboje za tym stali. Bo ostatecznie ktoś musiał się dostać do komórki i te materiały powysyłać.

Nadal nie wiemy, czy oni sobie to wyjaśnili, ale zakładam, że tak, wnioskując z jednej z finalnych scen. W tej rodzinie każdy chodowal jakąś dysfunkcje, a dopiero syn pomógł te wszystkie złe emocje - kontrowersyjnie (kto chciałby oglądać swoją roznegliżowana matkę wsytuacji zbliżenia?) - uwolnić i skanalizować i może doprowadzić do nowego startu całej rodziny.

Arlinka90

Skąd je miał? Zdjęcia i filmy były w jej telefonie. Mieszkając w jednym domu, raczej nie trudno dostać się do czyjegoś telefonu. A co do jego stosunku do własnej matki, to strzelałbym w kompleks Edypa. Na swój pogmatwany sposób próbował pozbyć się rywala, czyt. kochanka i skłócić ją ze wszystkimi, żeby została sama i mieć ją tylko dla siebie.

ocenił(a) film na 10
TimeLord12

Ale scena kiedy tańczą, kiedy nakłada się na siebie taniec matki i syna...mega, oczywiście plus świetna muzyka Emade

ocenił(a) film na 5
TimeLord12

Albo robił to także dla ojca..

ocenił(a) film na 7
pasikotka

Nie, absolutnie nie. Robił to dla matki bo wiedział, że jest nieszczęśliwa. Chciał po prostu dać jej wybór, dlatego dziękowała mu przy klasie, nie ujawniając imienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones