PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683064}

Horror Stories 2

Moo-seo-woon i-ya-gi-2
5,5 227
ocen
5,5 10 1 227
Moo seo woon i ya gi 2
powrót do forum filmu Moo-seo-woon i-ya-gi-2

Niestety w mojej ocenie ta część słabsza od pierwszej, historie jakby mniej przerażające, do
tego jedna z elementami komedii (Escape). Gdybym miał wybrać najlepszą historie to była by
to 2 (The Cliff).

1 historia "444" 7/10
2 historia "The Cliff " 8/10
3 historia "The Pain of Death" 8/10
4 historia "Escape" 7/10

Zobaczyć warto :-)

ocenił(a) film na 8
THUNDERX

a gzie ten film widziałeś?!?!?! masz link do tego filmu?!?!? xD

Natalia89

Skoro ta część jest słabsza od pierwszej to boje się tej świadomości bardziej niż tych dwóch filmów razem wziętych no ale zobaczymy jak to będzie.

THUNDERX

Gdzie znalazłaś ten film? Szukam go od dość dłuuuuuugiego czasu i wciąż znaleźć nie mogę! :<

amicalle

znalazłeś *
mała wpadka.

amicalle

Jest online z napisami. Wystarczy poszukać;>

ocenił(a) film na 6
amicalle

Jest na kinomaniaku ;)

ocenił(a) film na 6
THUNDERX

Najbardziej mi się właśnie ostatnia historia spodobała , główny bohater był nie do podrobienia :D

ocenił(a) film na 3
THUNDERX

również uważam, że jest słabsza od pierwszej części - i to znacznie słabsza. i również najbardziej spodobała mi się historyjka z Klifem

ocenił(a) film na 7
THUNDERX

Zdecydowanie potwierdzam, że warto obejrzeć. Fajne opowieści grozy. Pomieszanie horroru z komedią.
W takim razie muszę poszukać części pierwszej skoro mówicie, że jest lepsza.

ocenił(a) film na 9
Falkor_2

Nie powiedziałbym lepsza:) Poziom jest dość równy, obie mają świetne i troszkę gorsze historie, ale na pewno warto zaznajomić się z obiema częściami.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Faktycznie poziom podobny, jednak część druga bardziej mnie wciągnęła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones