PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35698}

Morderstwo w sieci

My Little Eye
5,7 1 292
oceny
5,7 10 1 1292
Morderstwo w sieci
powrót do forum filmu Morderstwo w sieci

Pytanie

ocenił(a) film na 7

Może mi ktoś wytłumaczyć sens tego filmu?? Bo wogóle go nie zrozumiałam, jak ten Matt był w tej "firmie" to czemu zginął?? I z tego co wiem to Danny nie powiesił się sam?? Nie czaje tego filmu, mogłby mi ktos wytłumaczyc?

użytkownik usunięty
Requiem

obejzyj go jeszzce raz.. wzieli go na 3 wspolnika a wiadomo wspólników moze byc tylko 2óch :D:D:D:

Więc cię zaskoczę, bo wspólników było czterech, nie dwóch :] Travis, który wkręcał uczestników (i pewnie przyjmował zakłady jak ten czy uda mu się przelecieć laske pierwszej nocy), podszywany policjant, który sprzątał ostatnie osoby, kiedy gra dobiegała końca i para bogaczy, która w końcu sponsorowała całą zabawę. Piąty uczestnik(będący ich marionetką) któremu wydawało się, że był wtajemniczony w prawdziwe zasady gry, sam był zabijany po tym jak pozbył się kilku osób. W końcu po co im kolejna osoba do podziału zysku ;) Chociaż mogło się wydawać, że zabójca miał ustaloną kolejność to jednak nikt nie mógł przewidzieć samobójstwa albo tego czy jedna z ofiar nie zastawi pułapki.
Jak dla mnie świetny thriller trzymający w napięciu. Niby to już było, ale tym razem podane w nowej odsłonie 7/10

Requiem

W filmie chodzi o wybieranie śmiałków do show,którego tak na prawdę nie ma.Nie ma żadnej strony w necie o show,a jedynie taka jakby "licytacja",który ze śmiałków ma zginąć jako pierwszy,który jako drugi i.t.d.Wiadomo,że wszyscy zginą i że nie ma żadnej nagrody.Myślę,że sensem filmu jest zabawa psychopatów na młodych,bezbronnych,przebywających wiele kilometrów od domu ludziach,którzy wszystko by zrobili dla kasy i przepłacają to życiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones