PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442356}

Mroczne serce

Shadowheart
4,7 159
ocen
4,7 10 1 159
Mroczne serce
powrót do forum filmu Mroczne serce

Niby prosty jak konstrukcja cepa, przewidywalny do bolu, aktorstwo na poziomie srednim, ale...mi sie naprawde podobal ;) Moze dlatego, ze ma cos ze starego, prawdziwego westernu - te tez byly dosc proste, ino wiecej bylo strzelaniny jeszcze chyba.
Nie ma co sie doszukiwac drugiego dna, nie ma co liczyc na film, ktory zmusza do myslenia jakos specjalnie - ale to przeciez nie ten gatunek.
Bardzo ladne zdjecia.
I powiem, ze ostatni czasy to chyba jeden z lepszych westernow - nie porownuje rzecz jasna do tych starych, bo tamten rozdzial juz zamkniety. Ale z tych nowszych - milo sie oglada, polecam wiec szczerze.

gwell

mam nadzieje ze bedzie ciekawszy od Appalosa i Jessiego Jamesa.Tamte filmy byly jak dla mnie zbyt przegadane.Tutaj nie licze na jakas rewelacje ale na dobre kino.

ocenił(a) film na 2
rafal394

Appalosa i Jessiego Jamesa ? Przywoływani takich filmów w tym wątku to zbrodnia. Ten film jest tragiczny, scenariusz, aktorstwo wszystko na poziomie filmów klasy C. Nie wiem skąd te oceny, duży zawód.

mahtarr

"mam nadzieje ze bedzie ciekawszy od Appalosa i Jessiego Jamesa.Tamte filmy byly jak dla mnie zbyt przegadane"
Może i były przegadane,ale wysoko wypadły pod względem gry aktorskiej...Czyli co ten gorszy od tych dwóch poprzednich,szkoda czasu?

ocenił(a) film na 1
aronn

totalna klapa - szkoda czasu. obejrzyjcie zamiast tego właśnie Appaloosa, 3:10 to Yuma, Seraphim Falls. zresztą wszystko bije na głowe ten film

toy

E, nie do konca. Appaloos, 3:10 to Yuma to zupelnie inne filmy (o ile mowimy o nowych). Jak juowiedzialam, 'Shadowheart' nie ma co porownywac dostarych westernow, bo te juz nie wroca. Pierwszym takim nowym mial byc emake 3:10... wlansie. I co? I dupa blada wyszla, bo porownujac 3:10 teraz i te stara, oryginalna wersje, to...nie ma co porownywac.
Ten film jest mega prostym filmem, jak ktos napisal wyzej - klasy C. I tego sie trzeba po nim spodziewac.
Woile obejrzec film klasy C, ktory wie, ze jest klasa C, nizli taka 3:10 do Yumy, gdzie film aspiruje do filmu klasy A czy B, a wcale nia nie jest.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones