PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90341}
6,8 41 206
ocen
6,8 10 1 41206
Mulan II
powrót do forum filmu Mulan II

Kto by chciał aby powstała 3 część?

ocenił(a) film na 7
Izabela727

Ja bym chciała ;) Bardzo podobały mi się 1 i 2 część

ocenił(a) film na 6
ktotojest

Jak wróci do poziomu jedynki to czemu nie.

ocenił(a) film na 8
Izabela727

skoro druga wyszła tak dobrze, to i trójka zapewne dorównała by poziomowi

ocenił(a) film na 8
cziksel

Widzę, że jak na squel Disneya to pozytywne opinie :) Aż obejrzę :)Sequele Małej Syrenki też nie są takie złe... Szkoda, że ogółem sequele robi australijski oddział, z małym budżetem i na dvd [bhs kiedyś] a nie do kin...

ocenił(a) film na 8
emillo97

*bhs = vhs, pomyłka

ocenił(a) film na 8
emillo97

Tak, to prawda, niektóre są fatalnego poziomu... NA przykład animacja w sequelu ,,Pieknej i Bestii" szczesze mówiąc nie zwala z nóg... No, ale np. Nowe szaty króla 2- rewelacja ;) Myślę, że im współcześniej tym lepiej :)

ocenił(a) film na 8
cziksel

obejrzałem dziś mulan 2 i na prawdę solidny sequel.

ocenił(a) film na 8
emillo97

nieprawdaż? Nawet piosenki na dobrym poziomie, dubbing też nie zawiódł. Udany.

Izabela727

Dwójka szczerze rzec mówiąc jest przeciętna. Całą sytuację ratuje Muszu. Dzięki niemu ogląda się to jakoś takoś. Jeżeli miałaby być trójka to musiała by być zbliżona do jedynki

Izabela727

Mimo iż temat stary to wypowiem się :)
Otóż niee!:) jeśli Mulan 2 była kijowa to co by było z trójką? Popatrz choćby na Króla Lwa...ok zapewne masz inne standardy oceniania, ale jak tak popatrzeć to kiedyś Disney nie potrafił robić kontynuacji swych hitów, bo raczej większość miała zamknięte zakończenie.
Noo po latach nauczyli się w końcu by nie ruszać czegoś co jest skończone...patrz Zaplątani, za to ich kolejna animacja ma zakończenie względnie otwarte, chodzi tu oczywiście o rewelacyjnego Ralpha Demolkę:) więc jeśli zechcą stworzą kontynuację...

ocenił(a) film na 9
ZeneQr

nie wiem jaką tam masz opinię o Mulan 2, ale mi się osobiście bardzo podobała. Wiadomo - gorsza o 1 - inny klimat, sytuacja itd. Co do Króla Lwa - pierwsze dwie części w moim mniemaniu cudne, trzecia z kolei kijowa, mimo, że o Timonie i Pumbie (co normalnie zapowiada się na genialny film, ale nie w tym przypadku).

http://www.youtube.com/watch?v=FNA5JSdpsao

a to na poprawę entuzjazmu, że polski dubbing wcale nie wypada blado przy innych :D

gizmo666

Jak na animację to straszne jest Mulan 2 zresztą jak inne kontynuacje Disneya...co do dubbingów ja nigdy się ich nie czepiałem, wręcz wskazane jest by w animacjach były polskie głosy, wszak głównym odbiorcom tychże filmów są dzieci :)

ocenił(a) film na 9
ZeneQr

tylko teoretycznie XD

Izabela727

jesli tylko dubbing byłby, jak z I części, to ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones