PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90341}
6,8 41 209
ocen
6,8 10 1 41209
Mulan II
powrót do forum filmu Mulan II

porażka

ocenił(a) film na 1

Nie mogłam uwierzyć własnym oczom, że pod tytułem "Mulan II" podpisał się Diney. Pierwsza część Mulan spokojnie dorównywała innym produkcjom. Natomiast druga część to jakieś nieporozumienie. Bardziej przypomina telenowele, w której widz otrzymuje to, co chce zobaczyć (romans-kłótnia-zgoda) niż nacechowane emocjami związki między ludzkie gdzie nie zawsze jest tak pięknie (np. Pocahontas). Bardzo się rozczarowałam.

ocenił(a) film na 5
astrayheart

Z przykrością to piszę, ale popieram na całej linii. Z niecierpliwością
czekałam na drugą część, a jak już się do niej dobrałam, padłam zawiedziona

ocenił(a) film na 3
LadyLoretta

Popieram. Niesamowity zawód nie do opisania.
Tylko tyle można w tej sprawie napisać:/

ocenił(a) film na 7
Yuzuki

A mi się bardziej podoba ta druga część. Pierwsza była bardziej, że tak
powiem, chłopska. Walki, wojsko itp. Ta jest bardziej dziewczęca. Daję 8/10

astrayheart

Dałam tylko 5,bo nie podoba mi się grafika (Mulan wygląda jakby nosa nie miała xd), a i fabuła niezbyt ciekawa. Momentami głupkowate; fajnie że Muszu dalej dobrymi tekstami rozśmiesza XDD. Ogólnie jakby to był osobny film, a nie druga część Mulan, i nie disneya, to w porządku :) ale w porównaniu do jedynki - słabiuuutko :)

ocenił(a) film na 8
astrayheart

Niestety sequele disneya wydawane od razu na dvd/vhs tak mają :(

ocenił(a) film na 4
astrayheart

Faktycznie porażka. Najbardziej niepodobało mi Mulan która jest niezbyt podobna do tej z 1 części.

ocenił(a) film na 2
astrayheart

Zgadzam się, druga część to tortury dla uszu i oczu ;/

astrayheart

wg mnie i tak wypada o wiele lepiej, niż kontynuacja Pocahontas albo Dzwonnika z Notre Dame, w którym wszystko rysowane było okropnymi czarnymi konturami.

ocenił(a) film na 8
CeeTallis

Zgadzam się w stu procentach. Kontynuacja Pocahontas jest nieporozumieniem. Kontynuacja Mulan nie porywa ale nie jest zła. Dałam 8/10. Na prawdę mogło być znacznie gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones