PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400162}

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,0 62 426
ocen
6,0 10 1 62426
4,7 7
ocen krytyków
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
powrót do forum filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
ocenił(a) film na 3
theszymonfilipiak

Nie kpina, tylko na jej miejscu sam bym już nie chciał grać w tych filmach - jedynka jeszcze była do udźwignięcia, kolejne części to już coraz gorzej.

Gruntowny

Zgadzam się, szczególnie, że w drugiej części zrobili z niej typową "postać żeńską towarzyszącą mężczyźnie", która zaoferować miała głównie atrakcyjny wygląd. Marnotrawstwo aktorki.

ocenił(a) film na 3
skaltka

Nie miałbym nic przeciwko takiej postaci żeńskiej, gdyby to miał być sam wygląd, ale tutaj to rzeczywiście marnotrawstwo, i to potężne ;P

ocenił(a) film na 7
Gruntowny

To chyba ogladalismy inny film.Ja uwazam ze 2 czesc jest nawet lepsza od czesci 1szej.Szkoda ze w 3 czesci jest juz inna aktorka.Racher gdzie jestes :(

Gruntowny

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 3
theszymonfilipiak

Zgadzam się w stu procentach! Nowa O'Connel działała mi na nerwy. Bez Rachel to nie to samo.

ocenił(a) film na 5
Plastikowy_Worek

Podobno ona chciała grać, ale później jej kolidowało z czymś innym.

wolfman49

byla w ciazy.

ocenił(a) film na 5
ephelouss

To mogli poczekać, film byłby zdecydowanie lepszy. Bello jest po prostu ciężkostrawna.

Neferubiti

producenci maja w dupie takie rzeczy tbh, skoro aktorka zaszla w ciaze to lepiej zastapic ja inna niz czekac, az inna bedzie miala czas robic film. poza tym to tez wzgledy finansowe, czekanie kosztuje a wytworniom zalezy na jak najtanszym projekcie, aby jak najwiecej zarobic. ta sama sytuacja byla przy scary movie 5

ocenił(a) film na 5
ephelouss

Tyle, że film nie zarobił tego co mógłby, więc coś chyba kiepsko liczyli.

ocenił(a) film na 7
Plastikowy_Worek

Mnie tez dziala na nerwach.Racher to Racher.Nikt nie jest w stanie zastapic Racher.Super aktorka

użytkownik usunięty
theszymonfilipiak

Dokładnie. Kobita zepsuła rolę, chociaż film i tak np w porównaniu do Mumii z Cruisem jest zapewne o niebo lepszy.

mumia z Cruisem, jest tak debilna, że aż boli głowa. Gdzies do 30, 40 minuty ogladało się całkiem przyjemnie, ale im dalej tym gorzej... Końcówka w ogóle jakaś kpina...

ocenił(a) film na 4
theszymonfilipiak

A mogli to rozegrać bez problemu że Rachel zginęła w czasie wojny. Rick stałby się bardziej poważnym i rozgoryczonym mentorem swojego syna a wątek romatyczny wystaczłby by stricte między ich synem a tą chinką. Przecież takie rozwiązanie by zagrało jak najbardziej a tego który podjął tą decyję o recascie powinni za jaja powiesić na latarni bo przez to pogrzebał serię na dobre ...

mordarg

Zgadzam się w 100% co do wątku Evelyn O'Connell - jej śmierć w casie II wojny byłaby logicznym rozwiązaniem, a jeden wątek romantyczny między Alexem a Lin w zupełności by wystarczył. Sam film nie jest zły, oceniłabym go na równi z 2 częścią, gdyby nie Maria Bello. Tragiczne zastąpienie Rachel Weisz. Z bohaterki pełnej pasji, inteligentnej, żądnej przygód i interesującej Bello zrobiła nudziarę bez polotu. Evelyn w jej wykonaniu to bezbarwna, nijaka postać.

ocenił(a) film na 5
theszymonfilipiak

Rachel była seksowniejsza.

theszymonfilipiak

DOKŁADNIE. Mogli wspomnieć, że miała dramatyczny wypadek i wymagała operacji plastycznej, albo, że Evelyn zmarła a Rick ożenił się powtórnie, co tłumaczyło by oddalenie się emocjonalne syna Alexa od niego. A tu d**a. Też mi się to nie podobało.

Nie mam nic do aktorki, ale... JAKOŚ MI NIE PASOWAŁA.

ocenił(a) film na 4
theszymonfilipiak

Podobno miała napięty grafik, ale chciała zagrać.

ocenił(a) film na 6
theszymonfilipiak

Oto cytat powtarzający się jak mantra w większości sieciowych artykułów na ten temat:

"Rachel Weisz nie przeczytała nawet scenariusza do obrazu "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka".

Brytyjska aktorka wystąpiła w dwóch częściach przygodowego filmu. Występ w trzeciej części serii nie wchodził jednak w rachubę, ponieważ długotrwałe zdjęcia kolidowałyby z innymi obowiązkami i życiem rodzinnym gwiazdy.

- Nawet nie spojrzałam na scenariusz - zapewnia Weisz, matka 2-letniego syna Henry'ego. - To miało być pięć miesięcy w Chinach. Nie było możliwości, żebym pozwoliła sobie na coś takiego natychmiast po zakończeniu zdjęć do filmu "Bracia Bloom"."

Jak widać, była to zwykła kolizja obowiązków, nic ponad to. Ale Polak musi oczywiście do wszystkiego jakąś intrygę czy spisek dopisać, bo inaczej byłby chory...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones