PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400162}

Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,0 62 422
oceny
6,0 10 1 62422
4,7 7
ocen krytyków
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
powrót do forum filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

W ogóle dobór aktorów jest irytujący- rodzice wyglądający na 40 lat a syn na jakieś 30... Cokolwiek działoby się z gorszą wersją Reachel nie robi wrażenia bo to już nie to samo. Szkoda. Poprzednie dwie części były dobre, ta jest już na siłę.

Iwusiak

DOKŁADNIE. Mogli wspomnieć, że miała dramatyczny wypadek i wymagała operacji plastycznej, albo, że Evelyn zmarła a Rick ożenił się powtórnie, co tłumaczyło by oddalenie się emocjonalne syna Alexa od niego. A tu d**a. Też mi się to nie podobało.

Nie mam nic do aktorki, ale... JAKOŚ MI NIE PASOWAŁA.

michu1945


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

kotbury

Twój problem z moja wypowiedzią nie jest moim zmartwieniem,
___________________

Mogli wspomnieć, że miała dramatyczny wypadek i wymagała operacji plastycznej, albo, że Evelyn zmarła a Rick ożenił się powtórnie, co tłumaczyło by oddalenie się emocjonalne syna Alexa od niego. A tu d**a. Też mi się to nie podobało.

Nie mam nic do aktorki, ale... JAKOŚ MI NIE PASOWAŁA.

ocenił(a) film na 7
michu1945

Ile razy jeszcze masz zamiar wkleić ten sam tekst?

raf_filmweb

Twój problem z moja wypowiedzią nie jest moim zmartwieniem, Jest tylko Twoim problemem

ocenił(a) film na 7
michu1945

A żebyś wiedział. Tak, mam problem z wszelkiej maści trollami i ignorantami na forach internetowych, którzy zazwyczaj nie mają nic mądrego i sensownego do powiedzenia, i są ubodzy w wiedzę, w dziedzinie, na której temat zabierają głos - tak jak Ty tutaj, bo wklejasz enty raz ten sam wyświechtany frazes.
Myślę, że podobny "problem" z zaśmiecaniem forów internetowych przez trolli, ma jakieś 70-80% społeczeństwa, a na pewno każdy normalny i przyzwoity człowiek prezentujący jakiś poziom. Więc to nie tak, że to tylko mój problem:)

raf_filmweb

Twój problem z moja wypowiedzią nie jest moim zmartwieniem, Jest tylko Twoim problemem

Iwusiak

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones