PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808808}

Muzyka ciszy

La musica del silenzio
6,8 3 449
ocen
6,8 10 1 3449
Muzyka ciszy
powrót do forum filmu Muzyka ciszy

Jak słyszę Bocelli ...

użytkownik usunięty

.... juz mam ciary na plecach ;)

Przydługie, nudnawe dzieciństwo. I jak dla mnie brakowało dalszej kariery, bo jest ona fascynująca. Śpiewał z tyloma sławami. Mimo swojego kalectwa występował w spektaklach operowych.
Mam ciarki jak słyszę w jego wykonaniu „Nessun Dorma” A Słowo „Vincero!” bardzo pasuje do jego historii. Podobnie jak „za Con te partiro”, która właściwie jest o nim.

„- Podążę Z Tobą
Kiedy jestem sam
i w marzeniach widzę horyzont
słowa są zbędne.
Tak wiem, nie ma światła
w pokoju w którym nieobecne jest słońce,
gdyż nie ma Ciebie ze mną, ze mną.”

Sam film jest na 6. Ale za głos, za piosenki, które powodują, ze włosy na rękach staja, a serce się rozpływa ….. oczko up.
No i Antoś jako Maestro dał radę

ocenił(a) film na 6

ale jak było widać miał niesamowite wsparcie od rodziny, przyjaciół i znajomych... a przecież mogli go zamknąć w ośrodku, gdzie co najwyżej pograłby sobie na organkach.

ocenił(a) film na 5

Masz włosy na rękach???...to niedobrze ;)

Bokciu

Każdy ma. Niektórzy golą lub depilują. Żyjemy w wolnym kraju. ;)

ocenił(a) film na 5
elpe13

W wolnym kraju? To chyba nie żyjemy jednak w tym samym, bo ja obecnie widzę samych, zdebilałych niewolników, poddających się żydowskiemu reżimowi ;)

Bokciu

"Żydowski reżim"???! Nie z każdym durniem warto dyskutować.

ocenił(a) film na 5
elpe13

Dokładnie tak jak mówisz, dlatego też nie mam zamiaru więcej dyskutować z karafką kloaczanego gówna. :)

Bokciu

:-D !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones