PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478463}
7,1 680
ocen
7,1 10 1 680
My, cichociemni. Głosy żyjących
powrót do forum filmu My, cichociemni. Głosy żyjących
Finalny_Odbiorca

Można by nakręcić wiele filmów mówiących o Polakach podczas II wojny światowej. Materiał jest, chęci i ludzie też. Tylko jak to zwykle w tym pięknym kraju bywa brak kasy...

Rokka

Można coś amatorskiego (wsparcie grup rekonstrukcyjnych) i puścić np. na youtube.

Finalny_Odbiorca

Gówno nie dokument, na dodatek nierzetelny. Masa błędów i przeinaczeń.

Finalny_Odbiorca

Nie lubię czegoś takiego jak fabularyzowany dokument.Zwykle jest to nudne jak cholera.Nie wiem po co się coś takiego robi.Film dokumentalny powinien pokazywać dokumenty z epoki,a nie być pretekstem do "gwiazdorskich" popisów.Ostatnio BBC mnie raczy takimi fabularyzowanymi dokumentami i najczęściej jest to nudne.Mimo,że traktuje o ciekawych rzeczach.Godzinę im zajmuje wydukanie treści,które można zamknąć w 10 minutowym wykładzie.Już wole gadające głowy.Niestety filmu nie oglądałem.Serialu o cichociemnych tez nie,tylko jeden odcinek.

pirks4

najbardziej podobała mi się babka która wyskoczyła z pociągu gdzie ludzie byli stylizowani na tamte czasy i wsiadła do nowoczesnego autobusu z przypadkowymi pasażerami i dziadkiem w kurtce adasia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones