PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37300}

Na Zachodzie bez zmian

All Quiet on the Western Front
7,6 4 856
ocen
7,6 10 1 4856
Na Zachodzie bez zmian
powrót do forum filmu Na Zachodzie bez zmian

Film na DVD (wyd. polskie) trwa 2h 03' i kilkanaście sekund a nie 2h 30'. Z info na imdb wynika że 2:30 trwa wersja TV (oryginalna), a ichnie (amer.? bryt.?) wydanie na DVD trwa 2:11. (Ale na imdb prawie zawsze podają czasy trwania o 5-7 minut dłuższe niż czasy faktyczne - tak jakby obligatoryjnie doliczali jedną taką 5-7 min. przerwę reklamową - nawet do wydań na DVD/VHS/BR.)

ocenił(a) film na 8
Mr_Pomeron

Właśnie skończyłem oglądać wersje Blu-Ray i ona ma 2 godziny i 36 minut

Mr_Pomeron

Wiem, że dawno ale chciałem sprostować. Filmy w USA trwają dłużej z różnicy formatów: PAL (Eu) 25fps vs NTSC (US) 30fps. W Europie zwyczajnie filmy lecę tyci szybciej :-)

Pykman

Co ty pieprzysz czlowieku. Frame per second czyli klatki na sekundę !!! czy mają 5 czy 100 klatek to jak wychodzi z nazwy są wyświetlane w Sekundę. Jedną sekundę. Zmienia się PŁYNNOŚĆ W CZASIE A NIE CZAS !!!

Berserko

Taaaaak człowieku??? Niestety faktem jest że podczas konwersji 30 (lub 25) klatek na sekundę na 24 czyli z NTSC do PAL obraz przyspiesza się ok. 4%. Taka specyfika formatu CZŁOWIEKU. Żeby coś co odtwarza 24 k/s "zmieściło" ich tam 25 MUSI dojść do przyspieszenia. Człowieku.

Pykman

Gowno prawda

Berserko

Gówno to masz zamiast mózgu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones