PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812431}
4,9 16 811
ocen
4,9 10 1 16811
3,2 9
ocen krytyków
Na bank się uda
powrót do forum filmu Na bank się uda

Film prawdopodobnie inspirowany filmem "W starym dobrym stylu" lub "Skok na Hatton Garden". Czytałem gdzieś, że ma być mega śmieszna komedia. Zobaczymy

krobier

Pierwsza zapowiedź...
https://www.youtube.com/watch?v=tBGlx10HxMk
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

krobier

Pomyślałam to samo.

ocenił(a) film na 8
krobier

Jeszcze parę innych filmów z tym motywem by się znalazło, co niekoniecznie oznacza
kilkunastu plagiatów. Nie ma o co się spinać. :)

ocenił(a) film na 6
Karolina_Wisniewska_film

mam to samo zdanie. Przecież każdy filmy można idealnie dopasować do innych gatunkowo i fabularnie, ale każdy z nich jest unikalny, ma inny zestaw aktorów, inne szczegóły, inne emocje. To po co od razu skreślać ten film, skoro 30 sekundowy spot nie daje pełnego wyobrażenia o tym, co się tam będzie działo

Karolina_Wisniewska_film

np. "Gentleman z rewolwerem " z Robertem Redfordem.

ocenił(a) film na 8
So_What22

Chociażby, ja się cieszę, że u nas też można obejrzeć film w takim klimacie i nie ma co ich porównywać z zagranicznymi produkcjami.

Karolina_Wisniewska_film

Tak to jest, że w Polsce nadal wiele osób ma kompleks /ciągnie się to od "komuny"/ i uważa, że nasze to z definicji gorsze. Pokolenie wybitnych polskich aktorów niestety wymiera, ale wśród młodszych pokoleń też są b. utalentowane osoby. Filmy zagraniczne wymienione na tym forum, w mojej ocenie są dobre, ale np. polski "Vabank" /obie części/, to dzieła wybitne. "Kiler" natomiast, to film - w swoim gatunku - co najmniej b. dobry. O "Na bank...." się nie wypowiem, bo go jeszcze nie oglądałem :) Pozdr!

ocenił(a) film na 8
So_What22

No nic na to nie poradzimy. W takim razie miłego seansu. Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 8
krobier

czytałem wywiad z reżyserem i rzeczywiście zależało mu na kinie gatunku ale nie chciał robić filmu w iście amerykańskim stylu. Jak to kino gatunku, niektóre elementy się powtarzają

Kino_wyobraznia

No dokładnie, wiadomo że pewne tricki scenariuszowe będą się powtarzać o to chodzi w kinie gatunku. Ja na razie słyszę same pozytywne głosy od znajomych, którzy już widzieli.

krobier

mi sie bardziej skojarzylo https://www.filmweb.pl/Plan.Doskonaly ze wzgledu na to, ze niby nic nie zostalo ukradzione

krobier

opis że to komedia to trochę za dużo...chyba że ktoś lubi się śmiać z kilku przekleństw.

krobier

No boki zrywać. Chyba, że kogoś śmieszy plucie pestkami czy czym tam młody Szczur pluł na odźwiernego. W sumie, to ta scena, to niezłe zobrazowanie polskiego kina. Twórcy, to ten prezesik, pestki to filmy, a ten opluty, to widzowie.

ocenił(a) film na 6
krobier

W Starym dobrym stylu mi najbardziej pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones